MSI Dragon Center Çalışmıyor

Erenekerekliler

Femtopat
Yer
Suudi Arabistan/Mekke
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
MSI GS75'i birkaç gün önce satın aldım. Dragon Center ilk kurulum yaptığımda çalışıyordu, ama sonrasında bilgisayarıma güncelleme geldi, güncellemeyi yaptım, bilgisayarıma girdim ve Dragon Center'da fotoğraftaki gibi bir şey geldi. Tekrar başlat tuşuna basıyorum, tekrar başladıktan sonra yine aynı şey geliyor. Sildim sitesinden tekrar yükledim ama bir türlü sorunu aşamadım. Bilgisi olan, yardımcı olabilecek birisi var mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    128,8 KB · Görüntüleme: 68
evet yüklü. Vanguard ile alakalı olduğunu söyleyenler oldu Valorantı tamamen silip çalıştırmayı denedim yine olmadı.
Faceit falan varsa da yapabiliyor. Olmadı detaylı bir program kaldırıcı ile tekrar yüklemeyi dene. Kayıt defterlerine kadar silen vs.

FACEIT falan varsa da yapabiliyor. Olmadı detaylı bir program kaldırıcı ile tekrar yüklemeyi dene. Kayıt defterlerine kadar silen vs.

Teşekkür ederim. Bugün format atacağım Windows'u 2 kez kurmuş, başka hataları da vardır diye düşünüyorum çünkü SSD'den yok yere 130GB kaplaması normal değil hatalı kurulum olmuş. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim tekrardan.

Geri
Yukarı