Çözüldü MSI Dragon Center Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gunerbey

Centipat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci/yazılım
Merhabalar arkadaşlar MSI Dragon Center ile yaşadığım sorunu sizinle paylaşmak istiyorum. MSI Dragon Center yükledikten bir süre sonra düzgün çalışmamaya başladı. Gaming mode veya silent mode duruma geçiremiyordum bende silip yeniden kurma kararı aldım. Silip yeniden kurduktan sonra SDK indirme ekranında takılı kaldı. Bende defalarca silip yeniden kurdum fakat çalışmamaya devam etti. Daha sonra SDK dosyalarını kaldırıp yeniden kurdum. Şu an da Dragon Center setup açılıyor fakat uygulama kurulmuyor. Bu konu hakkındakı yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
SDK dosyalarını sildim ve CCleaner ile kaldırıp yeniden kurdum ve sorun çözüldü. Yardımın için teşekkür ederim.
Merhabalar arkadaşlar MSI Dragon Center ile yaşadığım sorunu sizinle paylaşmak istiyorum. MSI Dragon Center yükledikten bir süre sonra düzgün çalışmamaya başladı. Gaming mode veya silent mode duruma geçiremiyordum bende silip yeniden kurma kararı aldım. Silip yeniden kurduktan sonra SDK indirme ekranında takılı kaldı. Bende defalarca silip yeniden kurdum fakat çalışmamaya devam etti. Daha sonra SDK dosyalarını kaldırıp yeniden kurdum. Şu an da Dragon Center setup açılıyor fakat uygulama kurulmuyor. Bu konu hakkındakı yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Aynı sorun bende de var, herhangi bir Gaming Mode göremiyorum sadece anakartın RGB aydınlatma ayarı var ve renkler var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı