MSI Dragon Center RGB kontrolü

naodesista

Femtopat
İyi günler SanDisk SSD bozulduğu için HyperX Fury 240GB SSD aldım RGB'li falan sırf merakımdan nasıl çalışıyor diye falan baktım. MSI Dragon Center'da renklerini falan değiştirebiliyormuşuz ama indirip kurarken son kurulumdan sonra bir şey gelmiyor, yüklenmiyor daha sonra myhstc light falan indirdim orada da ekran kartını görüyor ama işlemleri yapmıyor seçtiğim.

Sorun şu Kingston'ın böyle bir uygulaması olmadığı için ortak kullanılan bir programı gördüm ama yüklenmiyor
Ekran kartını görüyor bazı programlar ama işlemleri gerçekleştiremiyorum

Anakart B350M PRO VD Plus
MSI 1050 Ti

Fazla PC'den anlamadığım için elimden geldiğince anlatmaya çalıştım

bu renklendirme olayını hangi programla yapabilirim

Son düzenleme:
İyi günler SanDisk SSD bozulduğu için HyperX Fury 240GB SSD aldım RGB'li falan sırf merakımdan nasıl çalışıyor diye falan baktım. MSI Dragon Center'da renklerini falan değiştirebiliyormuşuz ama indirip kurarken son kurulumdan sonra bir şey gelmiyor, yüklenmiyor daha sonra myhstc light falan indirdim orada da ekran kartını görüyor ama işlemleri yapmıyor seçtiğim.

Sorun şu Kingston'ın böyle bir uygulaması olmadığı için ortak kullanılan bir programı gördüm ama yüklenmiyor
Ekran kartını görüyor bazı programlar ama işlemleri gerçekleştiremiyorum

Anakart B350M PRO VD Plus
MSI 1050 Ti

Fazla PC'den anlamadığım için elimden geldiğince anlatmaya çalıştım

bu renklendirme olayını hangi programla yapabilirim
2 Uygulamayı aynı anda çalıştırırsanız çakışır. Bir uygulamayı açtıktan sonra kapatın. Diğer uygulamayı açıp ordan ışıkları kontrol etmeyi deneyin.

Geri
Yukarı