Çözüldü MSI Dragon Center eksik mod

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
MSI GL65-10sdr 412 TR adlı modeli bugün aldım ancak YouTube'dan Dragon Center ile ilgili videolara baktığımda bende True Color, Mystic Light gibi sekmelerin olmadığını fark ettim. Bu konuda bilgisi olan ya da nedenini bilen var mı?

1617296458708.png

Bu benimki.

1617296520155.png

Bu da diğer görünümü.

Dosya Ekleri

• 1617297337960.png
    1617297337960.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 75
Çözüm
Bilgisayarınız o modları desteklemiyor, o yüzden kapalı. Örneğin Mystic Light klavyenin RGB renklerini değiştirmeye yarar, ancak sizinki tek renk, kırmızı.
Teşekkürler, şu an fanlar devre dışıyken CPU'nun 55-60 derece olması normal mi sizce? Sadece Chrome da geziniyorum. Bir de teams de video görüntülerken son seste hafif cızırtı geliyor.

Gayet normal, bende EBA ve Opera açıkken 57 58 arasında gidip geliyor. (Ryzen 7 4800H) cızırtı Nahimic ile ilgili olabilir biraz kurcalamanızı öneririm.

Teşekkürler,Şuan fanlar devre dışıyken cpu nun 55-60 derece olması normal mi sizce?Sadece chrome da geziniyorum.Birde teams de video görüntülerken son seste hafif cızırtı geliyor.
Normal sıcaklıklar. Cızırtı coil whine sebepli olabilir.
Hoparlör kaynaklıymış, driverlara bakın.

Teşekkürler, Şuan fanlar devre dışıyken CPU'nun 55-60 derece olması normal mi sizce? Sadece Chrome'da geziniyorum. Birde Teams'de video görüntülerken son seste hafif cızırtı geliyor.
Normal hocam. Zaten ısınan bir işlemciye sahipsiniz ve fanlar kapalı iken gayet doğal hocam. Ses sorununu bilmiyorum.

Normal sıcaklıklar. Cızırtı coil whine sebepli olabilir.
Hoparlör kaynaklıymış, driverlara bakın.
driverlarım güncel,normal kurulum driverlarından bahsediyorsunuz değil mi
Bilgisayarınız o modları desteklemiyor, o yüzden kapalı. Örneğin Mystic Light klavyenin RGB renklerini değiştirmeye yarar, ancak sizinki tek renk, kırmızı.

Merhaba bugün bilgisayarı açtığımda hiçbir şey yapmamış olmama rağmen general settings user senario ve Gaming mode kısmının da kaybolduğunu gördüm, ben de kaldırıp geri yükledim. Bu sefer monitör sekmesi de gitmişti. Şu an sadece Game highlights kısmı var ,kafayı yiyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı