MSI Dragon Edition 2 siparişimi sonunda verdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Heyecandan inceleme biraz garip olmuş. Doğaldır mükemmel bir bilgisayar ama kusursuz değil elbet kalınlığı ve ağırlığı,adaptörün büyüklüğü kusurları taşırken çok ağır olur düşüncesindeyim. Bazı Kullanıcılardan duyduğum kadarıyla bunu sırtına takıp otobüs'e binmek ve uzun süre sırtta taşımak işkenceymiş,böyle bir kötü yanıda var. Eğer fazla laptop'u taşıyan birisi değilseniz ve bir arabanız varsa sorun olacağını sanmıyorum. Yalnız kanalınızda metin 2 videosu gördüm umuyorum bu cihazla metin 2 oynamazsınız cihaza hakaret olur. :)

Ağırlığı dışında fazla dezavantajı yok zaten o kadar performansı daha küçük bir yere koysalardı muhtemelen ısınma sorunu da çıkacaktı :)

Eline sağlık video için Emir, güle güle kullan :)

Haklısın ama daha hafif yapabilirler isteseler ayrıca bir eleştirim olacak 6 Bin TL ciddi bir para bu paraya bu ssd az bence 512x2 Raid modunda SSD koymalılardı bu zaten yeterli HDD'ye hiç gerek kalmaz.

Bu arada Hayırlı olsun Cihaz gerçekten çok güzel. :)

Umarım sorunsuz kullanırsınız.

Haklısın ama daha hafif yapabilirler isteseler ayrıca bir eleştirim olacak 6 Bin TL ciddi bir para bu paraya bu ssd az bence 512x2 Raid modunda SSD koymalılardı bu zaten yeterli HDD'ye hiç gerek kalmaz.

Bu arada Hayırlı olsun Cihaz gerçekten çok güzel. :)

Umarım sorunsuz kullanırsınız.

6bin cok yuksek haklisin fakat ben 5300 verip aldim. Ben alirken dolarda sansima dusmustu :) zaten bu sisteme kimse 6 bin vermemeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabikide az bir para degil ama o sistem o kadarini hakeder duzeyde bence :) zaten uzun zamandir kendime teknolojik bir urun almadim bari almisken uzun vadeli bir sey olsun dedim, zuladan yedim. :)
Neyse bende uzun zamandır teknolojik cihaz almadım hala Nvidia'nın miladdan önce çıkarttığı ekran kartını ve 4 yıllık laptop'umu kullanıyorum.
Belki çok klasik olacak ama o paraya araba alanlar var. :) Bu dünya sistemini bir türlü anlayamadım gitti.

Oyun testlerini bekliyoruz :)
blank.gif

blank.gif

Videolu incelemen için teşekkürler emir. Bende aldım inşallah yarın kargoya verirler :)

Hayırlı olsun öncelikle ;

Artık bi Cod Ghost ve Battlefield 4 alıp gaming video koyarsın inşallah :D

Biz fakiriz oturup videoları izlemekle yetinicez artık :(

Şuanda Crysis 3 ve Hitman Absolution oynuyorum. Performans inanılmaz. Battlefield 4 ve GTA 5'i dört gözle bekliyorum arkadaşlar. Yakın zamanda bir inceleme koymayı düşnüyorum. Buyrun buda unboxing videom:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı