MSI DS100 Fareyi Hızlı Hareket Ettirince Donması

Khan3434

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce beğenerek MSİ DS100 marka bir oyun mouse aldım. Elime tam uydu yapı olarak ve ağırlık olarak çok beğendiğim bir mouse ancak, mouse şöyle bir problem var ani hızlı harekette mouse olduğu yerde kalıyor, normal hızda çevirdiğimde problem yok ama ani hızlı harekette sorun oluyor. Örneğin CS GO'da tam dönüş yapamıyorum donup kalıyor. Bununla da bitmedi, ürünü değiştirdim yenisi geldi ama aynı problem onda da var. Ben MediaMarkt'ta çalışıyorum. Stand ürünü aynı marka bir mouse denedim onda da aynı problem var! Kullanan kişilerde bu problemi neden hiç duymadım? FPS oyunlarda sensitive çok düşük ya da farklı bir problem var anlayamadım. DPI 400 de oynuyorum oyunları 1000DPI'de denedim, farklı PC'lerde de denedim aynı problem hepsinde var. Çözemedim bu sorunu, iade etmek de istemiyorum ama mecburen iade etmek durumunda kalacağım :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı