Fareyi hızlı hareket ettirince aim otomatik yukarı dönüyor

• Konuyu başlatan Etan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 196

Etan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceki farem başlıkta da gördüğünüz gibi aim tepeye dönüyordu şimdi Gamepower kiyojin adlı fareyi sipariş ettim. Bunda da öyle bir problemle karşılaşır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ne demek istediğini anlamadım kimsenin de anlayacağını düşünmüyorum. Hangi oyunda oluyor? Yukarıdan kastın nedir? Oyunsal bir problem mi yoksa mekanik bir problem mi? Bu nasıl konu Allah aşkına.

Durumu biraz daha açıklarsanız yardımcı olabiliriz hocam, ne demek istediğinizi anlamak çok zor. Oyuna özel bir sorun da olabilir. Hangi oyunda oluyor bu?

Kardeşim ne demek istediğini anlamadım kimsenin de anlayacağını düşünmüyorum. Hangi oyunda oluyor? Yukarıdan kastın nedir? Oyunsal bir problem mi yoksa mekanik bir problem mi? Bu nasıl konu Allah aşkına.

Ben de aynı problemi yaşadım hocam. Kısaca açıklayayım, mesela arkandan bir adam sıkıyor anlık refleks döneceksin döndüğünde mouse yukarı bakıyor adama bakacağına. Her oyunda geçerli. Mouse un kalitesine ve sensörüne bağlı. Gamepower da aynısının yaşanacağına eminim.

Yukarıda arkadaş anlatmış durumu aynen bu oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı