MSI DS502 alınır mı?

Bütçe
400tl

pumpit

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir süredir Gaming kulaklık araştırması yapiyorum ve bütçem maksimum 400 lira civarı, burada araştırdığımda herkesin drop Plus önerdiğini gördüm ama stoklarda bulunmuyor maalesef. Dün karşıma MSI'ın bu kulaklığı çıktı 389 liraya, birkaç inceleme izledim mikrofon benim için önemli olduğundan hoşuma gitti kulaklık, var mı aranızda kullanan, kulaklığı bilen yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

MSI'ın kulaklıkları iyi değil.

MSI'ın kulaklıkları iyi değil.
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, her bütçe için konusuna baktim ve aşırı önerilen ch321 ve drop plus'ın stoklarda olmaması beni farklı arayışlara yönlendirdi 😅 msi'da ne gibi bir sorun var acaba yani iyi olmamasının sebebi nedir? Mikrofonu gerçekten çok iyi görünüyor çünkü.

Size de çok teşekkür ederim ama Aliexpress'ten sipariş edip gelmesini bekleyecek kadar çok vaktim yok :( birkaç gün içinde ulaşabileceğim alternatiflere bakıyorum.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, her bütçe için konusuna baktim ve aşırı önerilen CH321 ve drop Plus'ın stoklarda olmaması beni farklı arayışlara yönlendirdi 😅 MSI'da ne gibi bir sorun var acaba yani iyi olmamasının sebebi nedir? Mikrofonu gerçekten çok iyi görünüyor çünkü.

Size de çok teşekkür ederim ama Aliexpress'ten sipariş edip gelmesini bekleyecek kadar çok vaktim yok :( birkaç gün içinde ulaşabileceğim alternatiflere bakıyorum.

Peki ama söyleyeyim 2 günde TR'ye geliyorda kargo işe biraz 5-6 gün sürüyor o sıkıntı sizin için :(

Geri
Yukarı