MSI ekipmanlar kaliteli mi?

K.Gablanee41

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
970 gaming msi anakart / msi gtx 1050 2gb oc / corsair vengeance 8gb ddr3 ram
amd fx 6300 işlemci / 500w cooler master psu / 240gb Kingston UV400 / WD Green 240gb sata ssd
Meslek
Bilgisayarcı
Arkadaşlar yeni bir sistem toplayacağım sene sonunda şu an ekipman alacağım. MSI mouse ve klavye alsam sıkıntı olur mu? Ekipmanlarımın hepsini MSI'den toplamak istiyorum. Kulaklığa kadar kaliteli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık olarak MSI Immerse GH50 kullanıyorum. Ses olarak ben çok beğendim. Fakat zamanında çok iyi indirime almıştım. Piyasasını bilmiyorum. Mouse olarak giriş seviyesi mouseları dandik diye biliyorum. Bence bütçenize göre konu açın ona göre tavsiye edilir. Önerim Razer set yapmanız, Razer mouse, kulaklık, klavye konusunda da gayet başarılı. Ama unutmayın, marka değil, model önemli.

Kulaklıkları iyi değil ama mouse ve klavyesi idare eder. Yine de birincil tercihim olmazdı tabii.

Elin büyükse GM41 alabilirsin. İyi bir mouse diyebiliriz.

Ben bugün İtopya'dan MSI DM08 mouse aldım iyidir herhalde.

Genel olarak kaliteli tabii alacağın ürünlere bağlı değişebilir.

MSI'nin kulaklık standı biraz tuzlu fiyat 553 TL standmı olur alınır mı?

Kulaklıkları iyi değil ama mouse ve klavyesi idare eder. Yine de birincil tercihim olmazdı tabii.

Elin büyükse GM41 alabilirsin. İyi bir mouse diyebiliriz.

DM08 aldım daha bugün.

GM08 mi demek istedin? Eğer onu diyorsan çöp.

Hoşuma gitti. Aldım gitti işime yarar benim büyük bir beklentim yok zaten 160TL'lik üründen bir şey beklemiyorum fazla.

Bana göre çöp değil kargoyada verildi zaten ürünü ben kulanacağım sonuçta işime yarayacağını tahmin edebiliyorum.

Biraz da ekonomik şartlarım beni zorluyor okuldan getirdiğim harçıklarla aldım fiyatı hoşuma gitti kalitesi malsemesini bilemem ama iyidir yani paramdan dolayı yoksa alırdım : ).

Yeni konular

Geri
Yukarı