MSI evoke RX5700 bilgisayarı kapatırken ekranda çıkan yeşil çizgi

Carrierw

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarımı kapatırken veya yeniden başlattığımda her seferinde videodaki gibi yeşil kalın çizgi çıkıyor? Bazen de oyunları alt-Tab atarken ekran tamamen yeşil oluyor. Önceki ekran kartımda oyunlarda yeşil noktalar ve mor kareler çıkıyordu ve sonunda kart öldü. Ekran kartımı yeni aldım acaba endişelenmeli miyim? Ekran kartım MSI evoke RX5700.
Problemi gösterdiğim videomun linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar MediaMarkt'dan Cougar STX 700 80+ PSU aldım. Bilgisayarı kapatırken yine aynı şekilde yeşil çizgi çıkıyor. Acaba sıkıntı ekran kartında mı? Veya ben fan almıştım acaba kablolama sistemini yanlış mı yaptım fanın o yüzden mi böyle anlayamadım ya.

Arkadaşlar MediaMarkt'dan Cougar STX 700 80+ PSU aldım. Bilgisayarı kapatırken yine aynı şekilde yeşil çizgi çıkıyor. Acaba sıkıntı ekran kartında mı? Veya ben fan almıştım acaba kablolama sistemini yanlış mı yaptım fanın o yüzden mi böyle anlayamadım ya.

O çok kötü tüh çift ayrı ayrı besleme yok onda.

Ne yazık ki internetten alma imkanım olmadı mağazada da sadece bu marka PSU vardı. İncelemelerinde iyi bir PSU olduğu yazıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı