MSI farenin driveri nereden bulunur?

Baragund

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben p/n: S12-0401350-AA3 numaralı MSI markalı oyuncu mousesini kullanıyorum. Lakin driverını bulamadım yardımcı olabilecek biri var mı? Driver linki veya yönlendirme tarzı bir durum güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverı setup şeklinde indirdim ve kurdum lakin driver uygulamasını açmaya çalıştığımda herhangi bir yanıt vermiyor. Bu driverın mouse uyumlu olmamasından dolayımı yoksa aksi bir durum mu mevcut?

Senin mouse serisiyle uyumlu olması lazım. Zaten uyumlu olmasa kurulmazdı büyük ihtimalle.

Kurduğun uygulamaya çift tıklayınca herhangi bir tepki vermiyorsa DLL dosyalarıyla ilgili bir sıkıntı olabilir. Process Monitor raporuyla aşağıdaki bölüme konu açabilirsin. Process Monitor raporu nasıl oluşturulur onun da konusu burada. Konuyu açarken "Uygulamaya tıklıyorum herhangi bir tepki vermiyor" yazman ve raporu atman yeterli.

Eğer DLL dosyalarıyla ilgili bir sorun varsa üstte söylediklerim geçerli. Konuyu açarsın, orada halledilir. Eğer farklı bir durum varsa pek yapılabilecek bir şey yok. Mouse ile ilgili çok bir bilgi bulunmuyor. M88 modeli olduğunu gördüm internette bir tek.

Geri
Yukarı