MSI G2412 alınır mı?

Neden peki

Kontrast siyah ve beyaz arasındaki fark değil mi benim bildiğim IPS panel renkleri en iyi olandır VA TN ve IPS panelin ortasıdır
Yanlış bilgi.

Kontrast sadece siyahları etkilemez.
missing-image-3.png

Burada yüksek ve düşük kontrasta sahip iki resime bakıyorsun.

Detayını öğrenmek istiyorsan profilime bakabilirsin.

Tabii ki de rezalet değil kullanılabilir 144Hz sana yeterse sorun yok bir de biri IPS biri VA panel IPS panelin renkleri daha iyidir aradaki farklar bu eğer daha iyi renkler istiyorsanız ve 144 Hz sizin için yeterli değilse Curved veya flat olmasıda önemli değilse iade edin.

7K verdik hocam direk iade ettim 1 ay dönüştürücü kullanacağım.

Kankam bende pazartesi akşamı ASUS VP249QGR sipariş etim kargo yollandı ama, iade edip bunu almayı düşünüyorum siz bundan memnun musunuz?

Hocam aldığınız modeli alırken bende düşündüm ama hem 170Hz olması hem de 8 bit olduğu için MSI G2412'yi tercih ettim ekran kartımda AMD galiba o ASUS'ta G-SYNC vardı ama benim işime yaramazdı onun için G2412 tercih ettim monitörü beğendim gayet güzel monitör memnunum fakat aldığınız monitörde güzel ekran kartınızda NVIDIA ise G-SYNC olması işinize yarar bence ekran kartınız AMD ise iade edip MSI alın ama ekran kartınız NVIDIA ise size kalmış pek de gerek yok değişmeye

Yeni konular

Geri
Yukarı