MSI G2412 vs ASUS TUF VG249Q1A

Bir şey daha soracaktım. VX2428 ile VX2428J nin tek farkı hareket kabiliyeti mi? Aralarında ciddi fiyat farkı var ona göre seçim yapacağım.
Aralarında ciddi bir fark var. Panel olarak 2428j çok üstün. 2428 modeli Asus vp249qgr nin bile gerisinde dir diye düşünüyorum. Bu model ise 24g2spu ya rakip. Yani arada ki fark fiyattan bile anlaşılıyor.

Viewsonic dandik bir Va kullanıyor. Oyun için alınmaz. Hareket kabiliyeti istiyorsan bütçeyi 5200 yapıp vx2428j almalısın.

İlk sistem daha güzel duruyor. Alttaki in kasa PSU dandik, böyle sistemlerin alınması pek önerilmez.
Hocam peki viewsonic ghosting v.s yapar mı çünkü bir kaç kişi bana viewsonic almamam gerektiğini söyleyip duruyor. Ona göre msi ile arasında çok kalıyorum. 2. olarak da sizce bu bütçeye en iyi hazır sistem bu mu daha iyisi bulunabilir mi? Cevabınızı bekliyorum.

Hocam peki viewsonic ghosting v.s yapar mı çünkü bir kaç kişi bana viewsonic almamam gerektiğini söyleyip duruyor. Ona göre msi ile arasında çok kalıyorum. 2. olarak da sizce bu bütçeye en iyi hazır sistem bu mu daha iyisi bulunabilir mi? Cevabınızı bekliyorum.
Kusura bakma geç baktım. Viewsonic dediğin modele gire değişir. Vx2428j modelinde ghosting yok vs msi dan daha üstün bir model.

Sistemleri pek takip etmiyorum artık.

Kusura bakma geç baktım. Viewsonic dediğin modele gire değişir. Vx2428j modelinde ghosting yok vs msi dan daha üstün bir model.

Sistemleri pek takip etmiyorum artık.
Yok yok ne sorunu sayenizde karar veriyorum. Bugün viewsonic modelini alıyorum. Hazır sistemler konusunda danışabileceğim birini tanıyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı