MSI G2412 vs Gigabyte G24F-2

Bütçe
6000

iWonte

Decapat
Yer
Türkiye
Merhaba iyi sosyaller,

Aslında Curved istiyorum çok sevdiğimde bir özellik ancak aşağıda gördüğünüz güzel modellerde mevcut Curved olmasa da bu monitörler iyi midir ve bütçemi aşmayacak bir Curved monitör önerebilirseniz sevinirim. Bütçeyi 6500 TL'ye kadar getirebilirim.

Bu iki monitörden sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
G2412 daha iyidir ama 6.5k da bu ikisine bakmanız daha iyi olur.

G2412 daha iyidir ama 6.5k da bu ikisine bakmanız daha iyi olur.
Bu fiyat bandlarında Curved önerebileceğin varmı?

Evet hocam o monitör benim favorim, ancak özellik olarak 25i nin yerini tutamasada, fiyatına göre G2412 baya iyi.

Curved alırsan Va ya mahkum kalırsın ve oyun için Va seni üzer.
Tamam teşekkürler, sadece Curved daha iyi zevk ve görüş açısı sağladığı için tercih ediyorum. Onun dışında pek aşinası değilim zaten.

Evet hocam o monitör benim favorim, ancak özellik olarak 25inin yerini tutamasada, fiyatına göre G2412 bayağı iyi.

Tamam teşekkürler, sadece Curved daha iyi zevk ve görüş açısı sağladığı için tercih ediyorum. Onun dışında pek aşinası değilim zaten.

Oyun oynuyorsan Curved'den vazgeçmen en mantıklısı olur. Zaten Curved'in asıl amacı VA panelin kötü görüş açısını telafi etmektir. IPS'te görüş açısı iyi olduğundan Curved'e gerek kalmıyor.

Merhaba iyi sosyaller,

Aslında Curved istiyorum çok sevdiğimde bir özellik ancak aşağıda gördüğünüz güzel modellerde mevcut Curved olmasa da bu monitörler iyi midir ve bütçemi aşmayacak bir Curved monitör önerebilirseniz sevinirim. Bütçeyi 6500 TL'ye kadar getirebilirim.

Bu iki monitörden sizce hangisi?
Curved olması için VA olması lazım. IPS de Curved olabilir fakat yok denecek kadar az. Böyle bir şey için IPS'ten vazgeçmeyiniz. Oyun için almıyorsanız alınır anca.

Yeni konular

Geri
Yukarı