Elektronik MSI G2412F 4.465,12TL!

Yer
İstanbul
Bir önceki konuda İtopya'nın indirimlerini başlattığını duyurmuştum. Bu konuda da bu monitörü öneriyim. :D Bir önceki indirimlerde 4200 TL'ye kadar düşmüştü bu indirimlerde ne yazık ki 4500 seviyelerine kadar gelmiş. Hala bu fiyata alınabilir bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bütçe artarsa durum değişir tabii.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. İyi bayramlar. bu fiyat sepette geçerlidir.

1712332482015.png

Son düzenleme:
G2412 biliyorum ama F modelini pek inceleyemedim açıkçası. @BerkayZ87 hocam bir şey biliyor ise aktarabilir bu ürünle ilgili.

Açıkçası bende pek incelemeye denk gelmedim bu model hakkında. Üzeceğini sanmam. Bu fiyattayken alınabileceğini düşünüyorum.

Tarih oncesi 1.4 hdmi var, ps5 veya buyuk cozunurlukte tv baglarsaniz berbat bir goruntu alirsiniz, ustelik kronik isik sizma problemi vardi bu modelde, iadesi bol olan urun, almadan once ona gore dusunun. Fiyat iyi ama bilemedim, gigabyte veya lenovo modellerine biraz butce de arttirilabilir, casual oyuncuyu uzmez ama, memnun kalirsiniz

Tarih oncesi 1.4 hdmi var, ps5 veya buyuk cozunurlukte tv baglarsaniz berbat bir goruntu alirsiniz, ustelik kronik isik sizma problemi vardi bu modelde, iadesi bol olan urun, almadan once ona gore dusunun. Fiyat iyi ama bilemedim, gigabyte veya lenovo modellerine biraz butce de arttirilabilir, casual oyuncuyu uzmez ama, memnun kalirsiniz
Bilgilendirme/uyarınız için teşekkür ederim.

F versiyonunun incelemesi yok, panel bilgisi de yok, dolayisiyla yoruma acik bir konu degil.
Yoruma açık değil derken kötü mü yani hocam ?

Geri
Yukarı