Elektronik MSI G2412V 100Hz IPS 3149 TL

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
100Hz, VA bir monitor 2600 iken 400 TL yukarisina IPS olmasi guzel, budget monitor. 3500 yukarisindaydi fiyati.

Laptopum için ekstra monitör olarak almayı düşünüyorum ama hdm kaç desteklediğini bulamadım.

Güzel ürün ancak o akıcılık hissi 120Hz sonrasında başlıyor. Bilginize

Güzel ürün ancak o akıcılık hissi 120Hz sonrasında başlıyor. Bilginize.

20Hz OC yapilabilir.

3100 icin iyi fiyat. 2600 100Hz, VA var dedigim gibi. Onda da tabii 100Hz oldugundan ghosting dert etmeye gerek yok ama bakis acisi farki var.

Panel ayni mi bilmiyorum ama benzer model numarasi.

OC yapilip patlayan monitoru gormedim. 20Hz bence fazla degil.

Ben gördüğümü söylesem? Mahalledeki internet kafe sahibi tandığım birisi. 144Hz monitörler var kendiliğinden 165Hz OC yapılabilme özelliği var. 165Hz olarak kullandıkları monitörlerde aşırı ısınma oluyormuş, arka plan ışığında da titreme mevcut.

60Hz ile 100Hz arası fark yok mu? Devasa fark var tabii ki. 60 almaktansa 60 üzeri her şey alınır. Ama bu fiyatın az üstünde güzel 120Hz 144Hz varsa onlar tercih edilebilir.

Alakasız bir soru olacak ama bende laptop var, 1650 Ti ekran kartlı. Laptopu bu monitöre HDMI bağlarsam G-SYNC açabilir miyim?

Biraz araştırdığımda bazı bilgilere ulaştım. Şöyle ki laptop özellik sayfasında şunu gördüm: 1X USB 3.2 Gen 2 Type-C Support DisplayPort™ / G-Sync

Type-C portunun yanında da D simgesi var. Yani Type-C - DP kablosu ile sanırım G-Sync açabilirim. Bu konuda bilgisi olan biri yardım edebilir mi?

Alakasız bir soru olacak ama bende laptop var, 1650 Ti ekran kartlı. Laptopu bu monitöre HDMI bağlarsam G-SYNC açabilir miyim?

Biraz araştırdığımda bazı bilgilere ulaştım. Şöyle ki laptop özellik sayfasında şunu gördüm: 1X USB 3.2 Gen 2 Type-C Support DisplayPort™ / G-Sync

Type-C portunun yanında da D simgesi var. Yani Type-C - DP kablosu ile sanırım G-Sync açabilirim. Bu konuda bilgisi olan biri yardım edebilir mi?
Konu açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı