MSI G2422 vs Acer Nitro VG240YM3bmııpx

Bütçe
4300
Hocam G2422 yerine Lenovo Legion R25i aldım şu an kullanıyorum bir sorun yok tertemiz bütün R25ileride stant-by hatası mı var acaba yoksa bazılarında mı? Bende yok o hata şu an iade edip MSI G2422 alınır mı?

Henüz %100 çözülememiş bir sorun. Gördüm ve duydum. Açıkçası tuhaf bir sorun. Her şey tam olmasına rağmen veriyor. Sanki bir yazılım monitörün yazılımını etkiliyor gibi. Lenovo ile görüşüp çözüm almaya çalışın. Eğer çözemiyorlarsa uğraşılmaz. G2422'de güzel monitör ancak Lenovo'da pivot desteği var. Avantajlı kısımları da değerledirmek lazım.

Henüz %100 çözülememiş bir sorun. Gördüm ve duydum. Açıkçası tuhaf bir sorun. Her şey tam olmasına rağmen veriyor. Sanki bir yazılım monitörün yazılımını etkiliyor gibi. Lenovo ile görüşüp çözüm almaya çalışın. Eğer çözemiyorlarsa uğraşılmaz. G2422'de güzel monitör ancak Lenovo'da pivot desteği var. Avantajlı kısımları da değerledirmek lazım.
Yani bu sorun güncelleme ile mi çözülüyor ben 5 gündür kullanıyorum farklı ekran kartınada taktım öyle bir sorun çıkmadı.açıkçası çıkar diye korkuyorum hepsinde çıkmıyorsada monitörden memnunum

Yani bu sorun güncelleme ile mi çözülüyor ben 5 gündür kullanıyorum farklı ekran kartınada taktım öyle bir sorun çıkmadı. Açıkçası çıkar diye korkuyorum hepsinde çıkmıyorsada monitörden memnunum

Çözülebilir. Kesin bir metot yok. Eğer sizde böyle bir sorun çıkmadıysa endişe etmeye gerek yok.

Bütçene göre değişir ancak her zaman sıfır daha iyidir. Bütçeni öğrenirsem daha iyi yardımcı olurum.

Bütçene göre değişir ancak her zaman sıfır daha iyidir. Bütçeni öğrenirsem daha iyi yardımcı olurum.
Sonradan bütçem arttı ve 4600 e Lenovo r25i-30 aldım doğru mu yaptım?

Çözülebilir. Kesin bir metot yok. Eğer sizde böyle bir sorun çıkmadıysa endişe etmeye gerek yok.
hocam monitörde r25i de freesync premium açık ama amd adrenalin de adaptive sync compatible olarak gözüküyor neden acaba dp kablosu ile bağlı

Son düzenleme:
Hocam monitörde R25i de FreeSync Premium açık ama AMD Adrenalin de Adaptive Sync compatible olarak gözüküyor neden acaba DP kablosu ile bağlı

Monitörün Sync kısmında Adaptive açıksa AMD bunu komplike olarak çalıştırır. Nvidia sistemde FreeSync üzerinden G-sync açmakla aynı mantığa sahip kısaca bu.
Sync'ların içinde monitörün FreeSync varsa onu açın.

Monitörün Sync kısmında Adaptive açıksa AMD bunu komplike olarak çalıştırır. Nvidia sistemde FreeSync üzerinden G-sync açmakla aynı mantığa sahip kısaca bu.
Sync'ların içinde monitörün FreeSync varsa onu açın.
monitörün ayarlarında sadece auto ve off var auto seçili yanında freesync premium yazıyor yani açık ama adrenalinde freesync olarak değilde adaptive sync compatiple olarak gözüküyor önceki monitörde freesync olarak gözüküyordu adaptive ikisini destekliyor monitörde ikiside var anladım

Geri
Yukarı