MSI G255pf E2 vs AOC 24G2SPU

İncelemesine baktım. Ghosting testi bulunmuyor. Onun dışında güzel bir modele benziyor. Geldiğinde testlerini yapıgeldi.

İncelemesine baktım. Ghosting testi bulunmuyor. Onun dışında güzel bir modele benziyor. Geldiğinde testlerini yapın.

Geldiği zaman yazacağım. Bir de ben ölü pixel testi tek biliyorum. Ghostingin ne olduğu hakkında bilgim yok ghosting nedir?

Geldiği zaman yazacağım. Bir de ben ölü pixel testi tek biliyorum. Ghostingin ne olduğu hakkında bilgim yok ghosting nedir?

Google yazsan çıkar zaten dostum. :D

bir monitörün kapasitesinden hızlı hareket eden objelerin arkasında bozulmalara neden olan bir problemdir

Detaylı bir inceleme veya test bulamadım model hakkında. Kötü veya iyi denemez ki o sitede yazılan verilerin bazıları yanlış. Mesela AOC'ta parlaklık daha yüksek ölçülmüş. Ben riske atmazdım şahsen.

Katılıyorum.

Google yazsan çıkar zaten dostum. :D

bir monitörün kapasitesinden hızlı hareket eden objelerin arkasında bozulmalara neden olan bir problemdir

Katılıyorum.
Hocam AOC mu alsam ne dersiniz?

Ben şahsen AOC alırdım. MSI olan modelin incelemesi mevcut ancak herhangi bir testini bulamadım. Şüpheli bir monitör.

Model 2024'te çıkmış belki ondan dolayı incelemesi yoktur. Bir de son bir sorum var AOC 24G2sp mi 24G2SPU mu almalıyım aralarında hoparlör farkı tek var diyorlar.

Geri
Yukarı