MSI G2722 alınır mı?

aidan16

Centipat
Daha fazla  
Selam, ikinci bir monitör arıyorum. Anlık olarak Gamepower markasının bir monitörünü kullanmaktayım ve oldukça memnunum, ancak gözüme bir küçük görünmeye başladi. Bende 27 inch bir monitör aramaya başladım ve karşıma. Bu monitör çıktı sizce alınır mı?

Selam, ikinci bir monitör arıyorum. Anlık olarak Gamepower markasının bir monitörünü kullanmaktayım ve oldukça memnunum, ancak gözüme bir küçük görünmeye başladi. Bende 27 inch bir monitör aramaya başladım ve karşıma. Bu monitör çıktı sizce alınır mı?

Başlıktaki ürün ile linkteki ürün farklı.

Ben G2712 kullanıcısı olarak memnunum ama keşke standı raylı olsaydı. G2712 ile G2722 arasında hiçbir fark yok desek yeridir. Aradaki fiyat farkına değmez.

G274F de alınır bence. Aynı segmentte farklı monitör önerisi yapılabilir mi bilmiyorum orasını.

27 inchte fhd biraz sıkıntı olur ama rahatsız olmayacaksan alabilirsin iyi indirimde.

Başlıktaki ürün ile linkteki ürün farklı.

Ben G2712 kullanıcısı olarak memnunum ama keşke standı raylı olsaydı. G2712 ile G2722 arasında hiçbir fark yok desek yeridir. Aradaki fiyat farkına değmez.

G274F de alınır bence. Aynı segmentte farklı monitör önerisi yapılabilir mi bilmiyorum orasını.

Sağ olun hocam.

27 inchte FHD biraz sıkıntı olur ama rahatsız olmayacaksan alabilirsin iyi indirimde.

Pikselller gözümü çok rahatsız etmez değil mi?
1 metre falan uzakta duruyorum şu anki monitörüme bunada öyle olur büyük ihtimal.

Sağ olun hocam.

Pikselller gözümü çok rahatsız etmez değil mi?
1 metre falan uzakta duruyorum şu anki monitörüme bunada öyle olur büyük ihtimal.
Benim yaşadığım tek sorun, FPS oyunlarında biraz sorun oluyor monitör büyük olduğu için. FPS oyunu için 24" üzerine çıkılmaması gerektiği kanaatindeyim. Pikselleşme olmuyor bu arada.

Ya da ben farkedemedim.

Benim yaşadığım tek sorun, FPS oyunlarında biraz sorun oluyor monitör büyük olduğu için. FPS oyunu için 24" üzerine çıkılmaması gerektiği kanaatindeyim. Pikselleşme olmuyor bu arada.

Ya da ben fark edemedim.

FPS oyunları hiç oynamıyorum hocam. Genellikle bilgisayar başındaki coğu vaktim film, dizi izlemek veya arada sırada hikaye tabanlı oyunlar oynamak ile geçiyor.

FPS oyunları hiç oynamıyorum hocam. Genellikle bilgisayar başındaki coğu vaktim film, dizi izlemek veya arada sırada hikaye tabanlı oyunlar oynamak ile geçiyor.
O zaman sorun yaşayacağını hiç sanmıyorum çünkü dediğine göre binevi TV gibi kullanmak istiyorsun. Sanırım G274F raylı konsola sahip. O yüzden G274F almanı öneririm. Ben hata yaptım G2712 almakla, ray olmadığı için çalışma masamın içine gömemedim. Minicik farkla dışarıda bırakmak zorunda kaldım.

Dosya Ekleri

• 20240408_034819.jpg
    20240408_034819.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 10
O zaman sorun yaşayacağını hiç sanmıyorum çünkü dediğine göre bir nevi TV gibi kullanmak istiyorsun. Sanırım G274F raylı konsola sahip. O yüzden G274F almanı öneririm. Ben hata yaptım G2712 almakla, ray olmadığı için çalışma masamın içine gömemedim. Minicik farkla dışarıda bırakmak zorunda kaldım.

Tamamdır hocam bir gözden geçireceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı