Elektronik MSI G272QPF WQHD 2K IPS 170Hz Monitör 7500 TL

Standart 2 yıl garantisi var sanıırm, üstüne bir yıl daha 700 TL değer diyorsunuz yani? Hepsiburada'da 100 lira daha pahalıya aynı satıcı var ancak orada %3 bonus ile 200 300 TL kupon vermiş oluyor ona da mosuepad düşünüyordum şimdi aklım karıştı :D

Vallahi bir süredir fiyatlar sebebi ile araştırmıyordum ancak sonu (272 alt grup oluyor) 4'lü olan bir MSI serisinin bu fiyata güzel olacağını düşünüyorum.

%3 bonus 15TL ile sınırlı değil mi?

Gsync monitörler Nvidia kartlar için Freesync monitörler AMD kartlar için diye bir şey duydum doğru mu bu?

Bu monitör Gsync, benim ekran kartım AMD. Bir uyumsuzluk çıkar mı?

(Epey.com da göremedim bu modeli)

Gsync monitörler Nvidia kartlar için Freesync monitörler AMD kartlar için diye bir şey duydum doğru mu bu?

Bu monitör Gsync, benim ekran kartım AMD. Bir uyumsuzluk çıkar mı?

(Epey.com da göremedim bu modeli)
Ben çok araştırdım bu monitörde adaptive sync denen bi teknoloji var diye gördüm iki ekran kartıyla da uyumlu oluyor demişler.

Epeyde bende göremedim evet yoktu ama mag serisinin yenilenmiş hali olduğunu başka bir arkadaş daha söylemişti doğrudur.

Trendyol tercih etme sebebim müşteri hizmetleri kalitesiydi, teknolojik ürünlerde her an her sıkıntı olabilir diye ben aldım garanti ve full koruma paketi benim evde kedilerim de var bisey olur devirirler çarparlar vs risk almak istemedim siz sıkıntı yaşamam diyorsanız orijinal garantisi de yeterli olacaktır. Dediğim gibi ben biraz pimpirikli birisiyim :D

Ben çok araştırdım bu monitörde adaptive sync denen bi teknoloji var diye gördüm iki ekran kartıyla da uyumlu oluyor demişler.

Epeyde bende göremedim evet yoktu ama mag serisinin yenilenmiş hali olduğunu başka bir arkadaş daha söylemişti doğrudur.

Trendyol tercih etme sebebim müşteri hizmetleri kalitesiydi, teknolojik ürünlerde her an her sıkıntı olabilir diye ben aldım garanti ve full koruma paketi benim evde kedilerim de var bisey olur devirirler çarparlar vs risk almak istemedim siz sıkıntı yaşamam diyorsanız orijinal garantisi de yeterli olacaktır. Dediğim gibi ben biraz pimpirikli birisiyim :D

Hayırlı olsun hocam. Bu monitör @alihanakman6 hocamın belirttigi monitörün yenilenmiş hali mi oluyor?

170 Hz yenileme hızı, 1 ms tepkime süresi, 2k çözünürlük ve ips panel tam istediğim özellikler. Yalnız şu Gsync ve freesync özellikleri kafamı karıştırdı.

Radeon RX 6800 ekran kartım var. Bu monitörün freesync özelliği var mı acaba?

9000 ₺ ye Asus monitörler* başlıyor. Şunu** almaktansa konuyu açıklığa kavuşturup bu monitörü alabilirim.

**Asus TUF Gaming VG27AQ1A 27" 1ms WQHD Freesync G-Sync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hayırlı olsun hocam. Bu monitör @alihanakman6 hocamın belirttigi monitörün yenilenmiş hali mi oluyor?

170 Hz yenileme hızı, 1 ms tepkime süresi, 2k çözünürlük ve ips panel tam istediğim özellikler. Yalnız şu Gsync ve freesync özellikleri kafamı karıştırdı.

9000 ₺ ye Asus monitörler* başlıyor. Şunu** almaktansa konuyu açıklığa kavuşturup bu monitörü alabilirim.

**Asus TUF Gaming VG27AQ1A 27" 1ms WQHD Freesync G-Sync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

adaptive sync olduğunu belirttiler yani kapsıyor.

ben de sanırım alacağım şu 1 yıl ek garanti işi kafamı kurcalıyor. 2 yıl standart az geldi. +700tl ile 1 yıl daha ekletsem mi onu düşünüyorum

adaptive sync olduğunu belirttiler yani kapsıyor.

ben de sanırım alacağım şu 1 yıl ek garanti işi kafamı kurcalıyor. 2 yıl standart az geldi. +700tl ile 1 yıl daha ekletsem mi onu düşünüyorum
ben hem +1 sene garanti ekledim hemde kampanyalı şekilde full koruma aldım yanına öyle bi deliyim :D monitörün üzerine 1300 lira verdim kullanıcı hatası olsa dahi değişim sağladıkları için..

bana başka bi arkadaş daha 2020 modelinin 2022 sonuna doğru yenilenmiş hali olduğunu söylemişti yeni bi monitör msi ın kendi sitesinden bakın yeni yazıyor zaten direkt msi a ulaşıp onlara da sorabilirsiniz belki

@Saint Lucia sizi rahatsız ediyorum ama benim kendi monitör konumda bana bu iki monitör konusunda yardımcı olmuştunuz, benim baktığıma (( MSI 27" G274QPF QD 170Hz 1ms(GtG) HDMI DP HDR400 FreeSync Premium WQHD Rapid IPS Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol )) şu model için (( MSI Optix MAG274QRF-QD Review )) yenilenmiş versiyonu demiştiniz hatırlarsanız doğru değil mi ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı