MSI G274F alınır mı?

Bütçe
5500

MordekaiseRR

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
MSI G274F
İyi forumlar. Genelde Microsoft Flight Simulator, LoL, CS gibi oyunlar oynuyorum. Nadiren hikayeli oyun da oynuyorum. 27" 1080P de göz yorar mı sizce? 24" küçük geliyor. MSI bu modeli nasıldır? Yada farkı bir öneriniz var mı?

1 ms GtG olması bayağı iyi, genelde 1ms yazılanlar MPRT olduğu için aynı performansı vermiyor. IPS panel olması da renk canlılığı için güzel. IPS panel olduğu için ghosting olma durumunu da azaltıyor. Işık sızması olmayan bir model ise güzel monitör. 27" 1080p için fazla ama kimisi de alışık, senin göz zevkine bağlı bir durum bu.

1716405788311.png

Bu monitörde 1ms yazıyor fakat GtG 4ms aslında bu monitör. Üreticiler sırf 1ms yazabilmek için MPRT değerini yazıyor fakat asıl 1ms dediğimiz GtG 1ms olanlar. Senin seçtiğin monitör asıl 1ms olanlardan.

İyi forumlar. Genelde Microsoft Flight Simulator, LoL, CS gibi oyunlar oynuyorum. Nadiren hikayeli oyun da oynuyorum. 27" 1080P de göz yorar mı sizce? 24" küçük geliyor. MSI bu modeli nasıldır? Yada farkı bir öneriniz var mı?

Alınır hocam aynısının 24" olanını kullanıyorum gayet memnunum. Tek sıkıntı MPRT diye bir mod var, onu açmazsan ghosting oluyor. Fakat MPRT'yi açınca da ekran parlaklığı düşüyor.

İyi sosyaller. Genelde Microsoft Flight Simulator, LoL, CS gibi oyunlar oynuyorum. Nadiren hikayeli oyun da oynuyorum. 27" 1080p de göz yorar mı sizce? 24" küçük geliyor. MSI bu modeli nasıldır? Ya da farkı bir öneriniz var mı?

Bu paraya ne FHD alınır ne de 27 FHD alınır.

Geri
Yukarı