MSI G274qpf monitörde ghosting var mı?

Mert Yaldızlı

Kilopat
Daha fazla  
Monitör
MSİ G274QPF
Monitörde fareyi biraz hızlı hareket ettirince böyle görüntü çıkıyor sizce bu ghosting mi? Yoksa ayarlarda mı sıkıntı var?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Video 2024-05-02 at 19.43.49 (2).gif
    WhatsApp Video 2024-05-02 at 19.43.49 (2).gif
    427,8 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Yani evet, bu hareketi yaptığım(hızlıca sağ sol döndürme) zaman 270-300 FPS arası alıyorum.

Adaptive Sync açıp sonra NVIDIA Denetim Masası'ndan G-Sync açıp yırtılmayı kontrol et. Böyle oyun oynanmaz. Lakin monitörün de bir suçu yok.

Adaptive Sync açıp sonra NVIDIA Denetim Masası'ndan G-Sync açıp yırtılmayı kontrol et. Böyle oyun oynanmaz. Lakin monitörün de bir suçu yok.

Dediklerinizi yaptım, şu an böyle görünüyor. Büyük ölçüde kayboldu gibi ama mouse izi hâlâ devam ediyor.

Dediklerinizi yaptım, şu an böyle görünüyor. Büyük ölçüde kayboldu gibi ama mouse izi hâlâ devam ediyor.

Yırtılma gitmiş. Görüntü aslında net. Ani hareket de blur oluyor. Monitörün OverDrive ayarı varsa Fast'e çekip kontrol yok. Yoksa MPRT ayarı vardır. Aynı şekilde tepkimeyi biraz daha yüksek moda çek.
Windows üzerinden ve monitör üzerinden Hz'yi kontrol et.

Yeni konular

Geri
Yukarı