MSI G27C4X vs AOC C27G2ZE/BK 27

Ultimate020

Hectopat
MSI G27C4X 27″ 1ms 250Hz FreeSync premium HDR ready VA 1500r Curved Full HD Gaming (oyuncu) monitör ₺6.599, 00
Vs
AOC C27G2ZE/BK 27" 240Hz 0.5 ms (HDMI+display) FreeSync Full HD Curved LED monitör.
₺7.699, 00.

Hangisini alayım yardimci olabilir misiniz?

2K 144Hz isterseniz.

1080P 240Hz isterseniz.

VA Panel alınmaz. Ghosting sorunu var.

2K isterseniz.

1080P isterseniz.

VA Panel alınmaz. Ghosting sorunu var.
Kanka bende aoc koydum zaten aynisinin 27 inç olani alinmas mi o ?

Ghosting ne oluyor peki yardımcı olur musunuz

Galiba FPS oyunlarını daha çok oynuyorsunuz bunun yüzünden 240Hz monitör istiyor olabilirsiniz ama inanın bana 144Hz 2K Monitör daha iyi bir seçim.

CS 2 ve Valorant'da uzaktaki düşmanınızı daha net görebilirsiniz. 2K alırsanız.
144Hz ve 240Hz arasında 2Ms fark var bence G27Q almanız en mantıklı seçim olacaktır.

Buradada ünlü eSpor'cu açıklıyor neden 2K seçmelisiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Galiba FPS oyunlarını daha çok oynuyorsunuz bunun yüzünden 240Hz monitör istiyor olabilirsiniz ama inanın bana 144Hz 2K Monitör daha iyi bir seçim.

CS 2 ve Valorant'da uzaktaki düşmanınızı daha net görebilirsiniz. 2K alırsanız.
144Hz ve 240Hz arasında 2Ms fark var bence G27Q almanız en mantıklı seçim olacaktır.

Buradada ünlü eSpor'cu açıklıyor neden 2K seçmelisiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkür ederim fps oyunlarini evet faha çok oynuyorum daha net gözüküyor ama daha yavaş görüyorum dimi

Çok teşekkür ederim fps oyunlarini evet faha çok oynuyorum daha net gözüküyor ama daha yavaş görüyorum dimi
Hayır. Daha yavaş değil daha kaliteli görüyorsunuz dediğim gibi 144Hz ile 240Hz arasında 2ms fark var.

Hissedemezsiniz bile.

2K 144Hz alın hem geleceğe bir yatırım olarak düşünün. 2K alabiliyorken 1080P 2023'de alınmaz.

Hayır. Daha yavaş değil daha kaliteli görüyorsunuz dediğim gibi 144Hz ile 240Hz arasında 2ms fark var.

Hissedemezsiniz bile.

2K 144Hz alın hem geleceğe bir yatırım olarak düşünün. 2K alabiliyorken 1080p 2023'te alınmaz.

Gigabyte monitorun yorumlarina baktim ve genelde olumsuz çok fazla ölü pixel olduğunu ve iade yapmadiklari yazıyor emin misiniz?

Hissedemezsiniz bile.

2K 144Hz alın hem geleceğe bir yatırım olarak düşünün. 2K alabiliyorken 1080P 2023'de alınmaz.
Sizide rahatsiz ediyorum kusura bakmayin ama
Bu monitör nasıl peki

Son düzenleme:
Gigabyte monitorun yorumlarina baktim ve genelde olumsuz çok fazla ölü pixel olduğunu ve iade yapmadiklari yazıyor emin misiniz?
Onlarda Ölü Piksel çıktığı için sizdede %100 çıkacak diye bir şey yok.

Hepsiburada'da soru sorup ölü piksel hakkında bilgi alabilirsiniz.

G27Q F/P olduğu için öneriyorum.

Bütçe arttırabilirseniz
VA Panel bu Ghosting olabilir. 240Hz Ghosting ile 60Hz'den farksız olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı