MSI G27C4X vs AOC C27G2ZE/BK 27

Onlarda Ölü Piksel çıktığı için sizdede %100 çıkacak diye bir şey yok.

Hepsiburada'da soru sorup ölü piksel hakkında bilgi alabilirsiniz.

G27Q F/P olduğu için öneriyorum.

Bütçe arttırabilirseniz

VA Panel bu Ghosting olabilir. 240Hz Ghosting ile 60Hz'den farksız olur.
Oda maalesef bütçemi aşıyor 8000 tl bütçem var

Onlarda Ölü Piksel çıktığı için sizdede %100 çıkacak diye bir şey yok.

Hepsiburada'da soru sorup ölü piksel hakkında bilgi alabilirsiniz.

G27Q F/P olduğu için öneriyorum.

Bütçe arttırabilirseniz

VA Panel bu Ghosting olabilir. 240Hz Ghosting ile 60Hz'den farksız olur

Bütçeye 500 TL daha ekleyip G27Q alın. 14 Gün içerisinde iade hakkınız var zaten ölü piksel çıkarsa iade edersiniz.
Tamam çok teşekkür ederim

Bütçeye 500 TL daha ekleyip G27Q alın. 14 Gün içerisinde iade hakkınız var zaten ölü piksel çıkarsa iade edersiniz.
Son kez başınızı ağrıtıyorum led ekranlar hakkinda dusunceleriniz neler ghosting olur mu onda da

Son düzenleme:
Son kez başınızı ağrıtıyorum led ekranlar hakkinda dusunceleriniz neler ghosting olur mu onda da
IPS bir panel tipidir. LED ise bir arka aydınlatma tipi. Bir ekran hem LED, hem IPS olabilir.

Arka aydınlatmada iki ana tip vardır: LCD ve LED. LCD, CCFL denilen florasan kullanır ve verimsizdir. LED ise LED lambalar kullanır ve hem daha düşük güç tüketir hem de kontrast oranı çok daha iyidir.

IPS bir panel tipidir. LED ise bir arka aydınlatma tipi. Bir ekran hem LED, hem IPS olabilir.

Arka aydınlatmada iki ana tip vardır: LCD ve LED. LCD, CCFL denilen florasan kullanır ve verimsizdir. LED ise LED lambalar kullanır ve hem daha düşük güç tüketir hem de kontrast oranı çok daha iyidir.
Gigabyte ve bunun arasında kaldım son kararı vermek icin yardımcı olur musunuz buda 165 hz ips

Geri
Yukarı