MSI G31TM-P35 Kingston KVR800D2N6/4G RAM Uyumsuzluğu

onurx5

Kilopat
Daha fazla  
Selamun aleyküm üstatlarım. İnternet'ten Kingston KVR800D2N6/4G RAM aldım ama ana kartım RAM'i görmüyor. Diğer bendeki RAM'ler ile taktığımda sadece benim RAM'leri görüyor. yeni RAM'i görmüyor. Sıkıntı neyden olabilir?

Benim RAMlerin değeri ise şöyle:
  • Kingston KVR667D2N5/2G
  • Kingston KVR667D2N5/1G

Anakartımın modeli ise: MSI G31TM-P35

Anakartın kutusuna baktım maksimum 8 GB 800 MHz'e kadar RAM destekliyor. Bu RAM'i neden görmüyor? Arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
recep abi kusura bakma sana ulaşabilmek için çok emek sarf ettim sırf seninle iletişime geçmek için abi her şeyyi göze aldım. abi benim biosun ara yüzü çok farklı ve acelem var rami aldığım ama para şuan satın aldığım sitenin havuzunda duruyor. zamanım belli ve kısıtlı bir zamanım olduğu için yanlış eksik kelimeler yazabilirim af ola abi benim bios'u nasıl upload edeceğim bana foto veya video linki verebilir misin rica etsem inan zamanım çok kısıtlı abi cezalı olduğumdan başka hesap açmak zorunda kaldım af ola bios güncellemesini yapalım vereceğiniz her cezaya razıyım abi bana ne olur yardım et saygılarımla abi

recep abi yardımcı olacak mısın abi? Abi yaptığın tüm bios güncellemelerinin hemen hepsini izledim benim kine benzer bir anakartın güncellemesini sanırım yapmamışsın abi bana yardımcı olabilecek bir döküman verirsen çok sevinirim abi cevabın için teşekkürler abi selametle

recep abi windows üzerinden güncellemeyi denedim MSI BIOS Güncelleme - Technopat burada'ki adımlarını tek tek takip ederek karşıma şöyle bir ekran geldi bu resimdeki kırmızı daire içerisinde aldığım ekranı seçsem ne olur? seçme sem ne olur? yardımlarını bekliyorum cevabın için şimdiden teşekkürler selametle abi

karşılaştığım ekran resmi

bios 2.PNG

recep abi senden bir cevap beklemekteyim abi saygılarımla

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buna yardımcı olabilecek olan varmı? bu işten ben bir şey anlamadım yardımlarınızı bekliyorum selametle hayırlı kandiller şimdiden.

bana karşı bir tavrınız mı var? ben bu vurdum duymazlığı anlamıyorum nasıl bir form sitesidir inanın hayal kırklığına uğradım mağdurum zor durumdayım diyorum bana bir yorum yapılıp atfedersiniz burada yokmuşum muma-lesi yapılıyor eğer burası yardımlaşma formu değilse benim üyeliğim silinsin bende site yöneticisiyim ve buradaki yönetici ve moderatörler gibi vurdum duymazlık yapmıyorum ne yani bilginiz var diye kendinizi bir şeymi sanıyorsunuz unutmayın kendinizi büyük sanmayın siz bu dünyada toz tanesinden bile daha küçüksünüz benim gözümde bütün ilimlere sahip olan Allah sizden daha büyük ederinden fazla değer soytarıyı KRAL EDER! anlayana. ünlem koyup uyaranlardan değil nokta koyup bitirenler denim hadi bana eyvallah inşallah buradaki tüm yöneticiler benim açtığım elektronik form sitesine öyle bir işiniz düşer ki bende size yapmadığımı bırakmazsam adam değilim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı