MSI G321Q alınır mı?

Emirhan5445

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
2K +144 Hz IPS ve 32 ınc cıvarlarında monıtor arıyorum acaba alınır mı?

Yaklaşık 3 gün önce alıp kurdum. Renkler, performans olarak gayet iyi diyebilirim. 3 yıl da garnati veriyor MSI. Monitör DisplayPort 1.4 kablo ile 170Hz kullanılabliyor.

Yaklaşık 3 gün önce alıp kurdum. Renkler, performans olarak gayet iyi diyebilirim. 3 yıl da garnati veriyor MSI. Monitör DisplayPort 1.4 kablo ile 170Hz kullanılabliyor.

Dostum acaba ghostıng ve ısık suzmesı gıbı sorunlar var mı?

Hocam ghosting bir miktar var ama testlerde ancak görebilirsiniz. Işık süzmesi net bir şekilde yok benim aldığım üründe ancak sağ ve sol alt köşelerde IPS Glow var. Ancak hiç bir şekilde rahatsız etmiyor.

Teşekkür ederim son bir sorum daha var. Genelde hikaye oyunları oynayacağım boyutu tatmin eder mi?

Önceki monitörünüz 32"den küçükse bu monitör size ilk aşamada büyük gelebilir. Hikayeli oyunlar bu boyuttaki motörlede çok keyifli olabiliyor. Önceki monitörüm de ViewSonic 32" olduğu için ben tamamen akıcılık nedeniyle aldım. Sonuç gayet tatminkar.

24" kullanıyorum sanırım bayağı bir fark yaratacak teşekkür ederım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…