MSI G321Q alınır mı?

Yaklaşık 3 gün önce alıp kurdum. Renkler, performans olarak gayet iyi diyebilirim. 3 yıl da garnati veriyor MSI. Monitör DisplayPort 1.4 kablo ile 170Hz kullanılabliyor.

Hocam ghosting bir miktar var ama testlerde ancak görebilirsiniz. Işık süzmesi net bir şekilde yok benim aldığım üründe ancak sağ ve sol alt köşelerde IPS Glow var. Ancak hiç bir şekilde rahatsız etmiyor.

Hocam ghosting bir miktar var ama testlerde ancak görebilirsiniz. Işık süzmesi net bir şekilde yok benim aldığım üründe ancak sağ ve sol alt köşelerde IPS glow var. Ancak hiçbir şekilde rahatsız etmiyor.

Teşekkür ederim son bir sorum daha var. Genelde hikaye oyunları oynayacağım boyutu tatmin eder mi?

Önceki monitörünüz 32"den küçükse bu monitör size ilk aşamada büyük gelebilir. Hikayeli oyunlar bu boyuttaki motörlede çok keyifli olabiliyor. Önceki monitörüm de ViewSonic 32" olduğu için ben tamamen akıcılık nedeniyle aldım. Sonuç gayet tatminkar.

Önceki monitörünüz 32"den küçükse bu monitör size ilk aşamada büyük gelebilir. Hikayeli oyunlar bu boyuttaki motörlede çok keyifli olabiliyor. Önceki monitörüm de ViewSonic 32" olduğu için ben tamamen akıcılık nedeniyle aldım. Sonuç gayet tatminkar.

24" kullanıyorum sanırım bayağı bir fark yaratacak teşekkür ederım.

Geri
Yukarı