Msi G41 P33 Combo Anakart Windows 10 64 Bit

yesilersen

Hectopat
Daha fazla  
Anakartı kullanıyorum. Q9400 işlemcı ve HD 7850 ekran kartı ve 6 GB RAM 1066 MHz'de Wındows 10 64 Bıt de oyunlarda kasma yaşıyorum.
Bu anakart Wındows 10 da kullanıyorum sorun yaşatır mı ? Araştırma yaptım fakat hıç wındows 10 da kullan görmedım.
Daha önce kullandım AMD sistemde böyle sorun yaşamadım. Yardımlarınızı beklıyorum teşekurler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabletlerin bile kırpılmış versiyonunu kasmadan çalıştırdığı Windows 10'da, bu sistemle sorun yaşamazsın. Kasma dediğin sorun; oyun çözünürlüğü ve detay kalitesi ile ilgili olmasın? Driver ve BIOS güncellemelerini yaptın mı?

aynen son bios yüklü driverpack programı ile online sürücü yükleme yaptım bir degişiklik olmadı
çoğu oyunlarda oynarken ciddi anlamda birden 10-15 fps düşmesi yaşıyorum .
reşimlere bakabilirsiniz gereken bir durum olursa burdan resim olarak atabilirim
bu arada windows 7 64 bit dönüş yaptım sorun aynı işletim sistemiyle alakası yok sanırım .
yardımlarınızı bekliyorum :)

Tabletlerin bile kırpılmış versiyonunu kasmadan çalıştırdığı Windows 10'da, bu sistemle sorun yaşamazsın. Kasma dediğin sorun; oyun çözünürlüğü ve detay kalitesi ile ilgili olmasın? Driver ve BIOS güncellemelerini yaptın mı?
mesaj yazdım yardımcı olabilirseniz sevinirim .

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    172,4 KB · Görüntüleme: 307
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    134,6 KB · Görüntüleme: 291
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı