MSI G41M-P31 Sistemi iyileştirme

moonstar59

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba forumda yeniyim. Benim 5 yıldır kullandığım pc monitörü değiştirince free to play oyunlarda donma kasma başladı ara sıra ekran gidiyor. 30 sn sonra geliyor ekran kartını değiştirmak istiyorm fakat uyumlu olurmu tereddüt içerisindeyim anakart psu işlemci bi hayli eski minimum maliyetle 1080p de Dota2 Silkroad vb hafif oyunları rahat oynayabileceğim hale getirmek istiyorum. Düşündüğüm ekran kartı MSI N740-2GD5 GT740 yardımınızı bekliyorum.
Sistemim;
işlemci: intel core 2 duo 3.2ghz
anakart: MSI G41M-P31
Ram: Elixer 2gb 1333mhz
PSU: Snow Es 300W
Mevcut GPU: Sapphire Ati hd 5500

60 gb ssd takmayı düşünüyorum etkisi olurmu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsiniz. 60 gb da olsa faydasını görürsünüz. Bilgisayarınıza ayrıyetten ram ve yeni bir güç kaynağı almalısınız.

SSD'yı takmaktakı amacım oyundan ziyade ilk açılışta 4 5 dk işlem yapamamandan kaynaklanıyor. Makınete start verdıgımde 4 dk işlem yapılmıyor windows!u kurmayı dusunuyorum

PSU'yu değiştirsem bu işlemci ve anakart gtx750 ile uyumlu mu ve kacW psu ıster?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı