Msi G41M-P33 Combo Anakart ısınma sorunu

leqo35

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 6,7 aydır PC'de sorun yoktu. Son 1 aydır anakart 60 derece ve üstüne çıkmaya başladı ve anakart kuzey yongasında ki soğutucu ellenmeyeck kadar ısınıyor. Sıcaklık 65 dereceye ulaştığında oyunlar aşırı kasma 5 FPS'ler düşme gibi sorunlar başlıyor. Biraz bekleyip sıcaklık düşünce düzeliyor. SS'leri attım(tam yük de ss) normalde nette gezinirken 55 50 derece arası ama oyunlarda çok sıkıntı veriyor. Garantisi 1 sene daha var.

PC özellikleri:
İntel 2 Quad Core Q9505 3.2ghz (o.c)
8GB DDR3 1333mhz
Asus GTX750 Ti STRIX O.C GDDR5 2GB
Msi g41m-p33 combo - 500w PSU
Adsızx.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce Win 8.1'e geçin ve sürücülerinizi güncelleyin. Termal macun yenilemesi yapın ve kasanızın içinin temiz olduğuna ve hava akışının iyi olduğuna emin olun. Sonra AİDA64 kurun sisteminize ve stres test ekranı açıkken oyunlara girin ve oynayın. 15 dakika oynadıktan sonra stres test ekranını resimlerini paylaşın bizimle.

ısınma sorunu bndede wardı power suplayı degiştirdim yeni aldıgım zalman glx 600 wat taktıgımda 80 dereceye geliodu suan eski bi power suplayımı taktım 50 derecede suan baska warsa deneyebılırsın ıstersen bnde işe yaradı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı