MSI Gaming APP yükleme sonrası oyunlarda kasma sorunu

traveller1287

Kilopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. 2-3 hafta önce şöyle bir konu açmıştım : [Çözüldü] Windows 10 %99 Disk kullanımı ve Yavaşlık .
Sorunu temiz format atarak çözmüştüm. Fakat donanımlarda sorun olma ihtimali kafamı kurcaladı. Bütün donanımları test ettim, sorun çıkmadı. Bu sefer de sorunun olduğu zamanki programları teker teker yükleyip sorunun neyden kaynaklandığını bulmak istedim. Bir süre sonra sıra Gaming APP'e geldi ve gerek bile yok ama denemekten zarar gelmez diyerek yükledim ve sorun tekrar başladı. (%99 disk değil, kasma sorunu )
Gaming APP yüklemeyeyim dedim ama bazı ayarları lazım oluyor ( Sessizlik modu vb.). Sizce sorun neyden kaynaklanıyor ?
Not : Ekran kartım MSI GTX 750 Ti, işlemcim i5 3470 ve 8 GB RAM'e sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar. 2-3 hafta önce şöyle bir konu açmıştım : [Çözüldü] Windows 10 %99 Disk kullanımı ve Yavaşlık .
Sorunu temiz format atarak çözmüştüm. Fakat donanımlarda sorun olma ihtimali kafamı kurcaladı. Bütün donanımları test ettim, sorun çıkmadı. Bu sefer de sorunun olduğu zamanki programları teker teker yükleyip sorunun neyden kaynaklandığını bulmak istedim. Bir süre sonra sıra Gaming APP'e geldi ve gerek bile yok ama denemekten zarar gelmez diyerek yükledim ve sorun tekrar başladı. (%99 disk değil, kasma sorunu )
Gaming APP yüklemeyeyim dedim ama bazı ayarları lazım oluyor ( Sessizlik modu vb.). Sizce sorun neyden kaynaklanıyor ?
Not : Ekran kartım MSI GTX 750 Ti, işlemcim i5 3470 ve 8 GB RAM'e sahibim.
Gaming APP otamatik video çekimi yapıyor olmasın.

Merhabalar dediğin şey hakkında benimde aynı sorunu yaşadığımı bildirmek isterim son 3-4 aydır aralıksız araşdırmalar yapdım disk donanım pc v.s herşey ama yapdığım şeylerin 1 tanesi bile sonuç vermedi ve %100 disk sorununu her türlü yaşadım ki bu gün kaçıncı formatım bilmiyorum fakat yine hangi programların bu sorunu yaşattığı tek tek test ederken seninki gibi msı gaming app dan sonra %100 disk sorunu tekrar olmaya başladı benimde size tavsiyem bu program biraz eksikleri var gibi ilk zamanlar hiç bir sorun yokdu belki önceki sürümü (CD içindeki kurulum) kullanıyorum diye ama o önceki sürümde ise sanki eski pvp serverlerinde karakter kayması oluşurcasına karakter kayma veya kasma gibi sorunlar yaşattırıyordu. bu mesaj'dan sonra bende bu konuda bir konu açmak istiyorumki herkeze yardımım dokunsun.
Ekran Kartı modelim : GTX 950
(önceden gtx 970 tabanlı sistem toplama konusun açmışdım ama güç 950'e yetti "Mağlum Dolar Saolsun")
:)

Yeni konular

Geri
Yukarı