Çözüldü MSI Gaming OSD çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vorplody

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Dostlar selam. MSI MAG241CR kullanıyorum. En son Monitör’ün kablosunun anakart üzerindeki USB portunu değiştirmiştim o günden beri çalışmıyor Gaming OSD uygulaması. Açılıyor ama ekran yok. Monitörün üzerindeki USB portlarına bir şey takınca bilgisayarda gözüküyor. Ama uygulama çalışmıyor. Programı defalarca kaldırıp geri kurdum, USB portlarının hepsini denedim ama bir türlü çalışmıyor. Var mı bilgisi olan?

Son düzenleme:
Maalesef 1 aydır aynı sorun bende de var.
Reddit’te de çözüm bulamadım. Bir önceki sürüme sahip olup sorun yaşayanlar son sürümü kurarak çözmüşler sorunlarını. Son sürümü kaldırıp eski sürümü indirdim çalışmadı, onu da kaldırdım son sürümü indirdim yine olmadı. Uygulamaya güncelleme gelmesi lazım.

Reddit’te de çözüm bulamadım. Bir önceki sürüme sahip olup sorun yaşayanlar son sürümü kurarak çözmüşler sorunlarını. Son sürümü kaldırıp eski sürümü indirdim çalışmadı, onu da kaldırdım son sürümü indirdim yine olmadı. Uygulamaya güncelleme gelmesi lazım.

Aynen öyle. MSI monitör aldığım için inanılmaz pişmanım!

Son düzenleme:
Sorunu bende yaşıyorum son sürümü indirmeme rağmen çalışmıyor. İlk başlarda çalışıyordu.
ss.PNG

Geri
Yukarı