MSI Gaming X GTX 1060 3GB alınır mı?

Bütçe
1800
Bulabilirsen GTX 1660 olabilir. Eğer bulamazsan bu kartı al derim. Bu fiyat doğrultusunda RX580 var fakat kronik sorunlu kart. Kronik sorunlu kart satın almaktan ziyade NVIDIA tarafından bir kart satın almak daha mantıklı geliyor ancak şunu da unutmayın, 3GB VRAM yeterli değil. Birçok oyunu oynarken muhtemelen sorun çekeceksiniz, kartı bunu bilerekten almanızı tavsiye ederim. Şimdiden hayırlı olsun.

Bulabilirsen GTX 1660 olabilir. Eğer bulamazsan bu kartı al derim. Bu fiyat doğrultusunda RX580 var fakat kronik sorunlu kart. Kronik sorunlu kart satın almaktan ziyade NVIDIA tarafından bir kart satın almak daha mantıklı geliyor ancak şunu da unutmayın, 3GB VRAM yeterli değil. Birçok oyunu oynarken muhtemelen sorun çekeceksiniz, kartı bunu bilerekten almanızı tavsiye ederim. Şimdiden hayırlı olsun.

Bende o yüzden tırsıyorum 3 GB sorun çıkartır diye AMD tarafından geçen RX 570 aldım sorunlu çıktı o yüzden daha AMD kart düşünmüyorum. birde o fiyata değil 1660 1650 bile yok

Fiyatlar o kadar pahalı oldu mu yahu? Gerçekten üzücü. Bu kartı almaktan başka alternatif yok gibi gözüküyor. RX500 serisine zaten yaklaşmayın bile. WattMan hatası adamı yıldırır.

Maalesef hocam piyasa uçuyor 1050 ti 3000 tl yazan var😄 bence yaz başlayınca fiyatlar daha da çok uçucak o yüzden erkenden kart almak istiyorum.

Anlıyorum, farklı alternatif öneri yapabilecek arkadaş varsa bilemem de benim bildiğim, bu bütçeyle AMD tarafında RX570 ya da 580 alabilirsiniz de RX500 serisi başlı başına sıkıntı. Kartı alıp sorunsuz kullanan illaki vardır ama bir sefer WatMan hatası verince çözülmesi neredeyse imkansıza yakın.

GTX 1060'ın AMD tarafındaki rakibi RX580, RX590 arası bir şey. Eğer alma imkanınız varsa RX6500 XT almanızı tavsiye ederim. İnternetten fiyatına baktım ve ikinci elleri 2000-2500 TL arasında gözüküyor.

GTX 1060 = RX 570-RX 580'dir RX 590 1060'a ağır kaçar RX 590 ise 1660'ın rakibidir.

Bir tık pahalı gibi fiyatı. Pazarlık yapma şansınız var mı?

İkinci el piyasasından haberiniz var mı? :D

Maalesef hocam piyasa uçuyor 1050 Ti 3000 TL yazan var😄 bence yaz başlayınca fiyatlar daha da çok uçucak o yüzden erkenden kart almak istiyorum.

Aynı kartın ASUS Dual versiyonu bende var çok memnunum 1750 de gayet ucuz Param Güvende ile alın 70 dereceyi geçmezse onaylarsınız alışverişi.

Hocam memnun musunuz GTX 1060 3 GB'dan? Drop falan giriyor mu oyunlarda.

Tam yazdıktan önce cevap vermişsiniz zaten :D

Bazı oyunlarda VRAM aşırtamıyorum RDR2 ve Doom Eternal gibi orası sıkıntılı. Ama kartım 2 sene mining görmüş ona rağmen gayet memnunum fakat işlemcim sizinkinden bile kötü o yüzden net bir şey söyleyemiyorum. Oynayacağınız oyunları söylerseniz yardımcı olurum.

Bazı oyunlarda VRAM aşırtamıyorum RDR2 ve Doom Eternal gibi orası sıkıntılı. Ama kartım 2 sene mining görmüş ona rağmen gayet memnunum fakat işlemcim sizinkinden bile kötü o yüzden net bir şey söyleyemiyorum. Oynayacağınız oyunları söylerseniz yardımcı olurum.

Hocam peki GTX 1650 4 GB GDDR 6 mı GTX 1060 3 GB mı?

Geri
Yukarı