MSI GE40 2OC vs. MSI GE60 2OE

Y510P Notebook Core İ7 4700 MQ 2.40 GHz 8 GB 1 Tb+8 GB Ssd 4 Gb 15.6 W8 Notebook Bilgisayar

Ekran kartı işlemci falan gayet iyi.Bütçene de uygun gözüküyor.Vatan Computerda

Tavsiyede yada fikirde bulunmuyorum ancak belki göz atmak istersiniz.
Mevcut bir darboğaz var.
Eğer iş içinden kasıt ağır program ve yazılımlar ise uzak durulucak bir model.
Ama oyun için ve diğer günlük sosyal internet faaliyetleri gibi şeylerde kasa soğutması ve tasarımı olarak Gx70 güzel bir seçenek.
Ama dediğim gibi darboğaz var...
Bende alalı 2 hafta ancak oldu.

@Kobe.Bryant_23 Gx70 deki 8970m grafik kartı gtx765m ve linki verdiğiniz monster modellerindeki ekran kartlarından çok daha üstün ve güçlü bir karttır. Ancak İşlemcinin darboğazı yüzünden gücünü tam verememektedir.

MSI GX70 Gaming Laptop İncelemesi | Technopat Sosyal

Son düzenleme:
Tavsiyede yada fikirde bulunmuyorum ancak belki göz atmak istersiniz.
Mevcut bir darboğaz var.
Eğer iş içinden kasıt ağır program ve yazılımlar ise uzak durulucak bir model.
Ama oyun için ve diğer günlük sosyal internet faaliyetleri gibi şeylerde kasa soğutması ve tasarımı olarak Gx70 güzel bir seçenek.
Ama dediğim gibi darboğaz var...
Bende alalı 2 hafta ancak oldu.

@Kobe.Bryant_23 Gx70 deki 8970m grafik kartı gtx765m ve linki verdiğiniz monster modellerindeki ekran kartlarından çok daha üstün ve güçlü bir karttır. Ancak İşlemcinin darboğazı yüzünden gücünü tam verememektedir.

MSI GX70 Gaming Laptop İncelemesi | Technopat Sosyal
Bende darboğaz yapar dedim zaten. Zaten o paraya en uygun model benim önerdiğim Gtx765m modelleridir. Çünkü Gtx770-780 Olan modeller bütçeyi aşar.

GX70 ve GE60 arasından bir seçim yapılacaksa GE60 öneririm. Bütçeniz ne kadar?

3000+-200 TL bütçem var!

Arkadaşlar bu bilgisayarı eşime doğum günü hediyesi olarak alacağım. Hazır almışken güzel bir oyun bilgisayarı alıp bende faydalanmak istiyorum.

Yani demem o ki bana; ince, zarif ve taşınabilirliği iyi bir oyun dizüstü bilgisayarı lazım. Tavsiyelerinizi link olarak nedenleri ile belirtirseniz sevinirim.

Bütcem 3000+-200 TL'dir.

Arkadaşlar vatan bilgisayardaki MSI GE60 Modelinde SSD yok. Ben sonradan SSD alıp 1TB HDD'yi çıkarmadan SSD takabilirmiyim. Yani ikinci bir harddisk slotu mevcut mudur? Kullanan ya da bilen var mı?

Arkadaşlar vatan bilgisayardaki MSI GE60 Modelinde SSD yok. Ben sonradan SSD alıp 1TB HDD'yi çıkarmadan SSD takabilirmiyim. Yani ikinci bir harddisk slotu mevcut mudur? Kullanan ya da bilen var mı?

mSata portu olması lazım sanırım 1 ya da 2 adet mSata ssd alarak takabilirsin fiyat olarak normal ssd disklerle aynı oranda fiyata ve boyutlara sahip olanları mevcut.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı