MSI GE60-0NC Ekran Kartı Değiştirme

can_bil5

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle. Yeni üye oldum.

Benim 1 2 sorum var. Az çok bilgisayardan anlıyorum fakat bu masaüstü. MSİ GE60-ONC -065XTR notebookum var. İlk çıktığında almıştım. Teknik özellikleri tam kod yazınca çıkıyor fakat forum yöneticisi Recep abi'nin vidyosuna göre ayrıntılı yazmam gerekiyor...

Özellikleri:
Intel 3. Nesil Ivy Bridge Core i5-3210M İşlemci (3M Cache, 2.50 GHz, Turbo Boost ile 3.10GHz e kadar )

Nvidia GeForce GT 650M GDDR5 2GB VRAM
[TBODY] [/TBODY]

Tam özellikleri bu şekilde. Yeni çıkan oyunlarda tam performans alamıyorum, artık eskidi. Size sorularım, ekran kartı değişiyor mu? Değişiyorsa ne modeller uyum sağlayabilir? Bunu nasıl araştırıp anlayabilirim yani neye bakacağız net bilmiyorum...

2nci sorum ise ekran kartı değişmiyorsa sizlerden araştıran arkadaşlarımızdan yeni bir notebook tavsiyesi istiyorum. Bütçem 3000 tl kadar var. Beni 5 6 yıl daha götürücek MSİ marka istiyorum.

Ekran kartınız değişmiyor maalesef. Güncel MSI GE60 olan modellerden bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca GP62 de öneririm, bütçenizi biraz aşabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı