Çözüldü MSI GE60 0ND-453TR mSATA SSD Gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

furkan016

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
Recep hocam, youtubede videolarınızın belkide tümüne baktım ssd olayına geçmek istedim fakat benim bilgisayarıma msata ssd disk takılıyomus. Kingston 120 gb msata ssd aldım taktım. Biosta sata 2 boştu artık dolu diski görüyor ama ben format atmıyacağım bilgisayara yazılımsal garantisini bozmamak için. Benim sorunum şu: bilgisayarımda ssd disk görünmüyor. Onu nasıl görünür yaparız? Şimdiden teşekkür ederim.

Disk yönetiminden harf ata bence sen sistemi ssd'ye kur recovery tuşu f3. :) Bu arada ssd'yi nereden aldın?

Sdd'yi internetten aldım. Maalesef hiçbir mağazada satılmıyor. Hocam ayrıca teşekkür ederim. Su anda depo disk gibi kullanıyorum. Saçma ama yazılımsal garanti için değer. :) Win 8 orijinal yazılımı alana kadar böyle olacak. :)

Sdd'yi internetten aldım. Maalesef hiçbir mağazada satılmıyor. Hocam ayrıca teşekkür ederim. Su anda depo disk gibi kullanıyorum. Saçma ama yazılımsal garanti için değer. :) Win 8 orijinal yazılımı alana kadar böyle olacak. :)

Kusura bakma ama bence para israfı yapıyorsun. SSD'yi almışsın ama sistemi hızlandırması için değil depolama için kullanıyorsun. Yazılımsal garantiden kastın nedir bilmiyorum ama Acronis True İmage ile sistemin yedeğini alarak SSD'ye aktarabilirsin.

Hocam eger dediginiz gibi gercekten sistem yedegi alip ssdye aktarabilirsem neden hdd kullanayim benim derdim orjinal yazilim gitmesin :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı