MSI GE60 0ND-454TR 3D Max, AutoCAD ve CorelDraw Performansı

Ömür

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu konu başlığında yazılı olan laptopu almaya karar verdim yalnız bunun freedos olarak almayı düşünüyorum. Bununla ilgili çeşitli alış-veriş sitelerini gezdim ya win8 yüklü yada ürün stokta bulunamadı uyarısı aldım.
Burada da aynı konuyu araştırınca vatandan sanırım tedarik ediliyor diye düşündüm. Henüz vatan ile bir görüşmem olmadı ama burada bir kac arkadaş bu seriden biraz şikayetçi mavi ekran ve fan arızaları olabiliyor sanırım. Bu modeller;

• Genel olarak mı böyle sorunlu çıkıyor?
  • Freedos olarak alabileceğim bir link yada yönlendirme yapabilir misiniz?
  • Laptop'un artıları ve eksileri nelerdir?
Benim bu PC almak istememdeki neden tam bir oyun delisi olduğum söylenemez ama arada bir tabi biraz oynarım. (güncel oyunları ayarları orta veya normal seviyede düşerek oynayabilir miyim?) Bunu gidermek hem de grafik tasarım coreldraw photoshop 3d max autocad bu tarz programları kullanmak için bu laptop bana yeterli gelir mi? Sanırsam gelir diye düşünüyorum. Yeterli gelmezse eger ufak bi modifikasyonla SSD veya RAM ilavesi ile yeterli gelir mi gelirse bana toplam maliyetinde başka bir laptop önerisi yapar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Hayır. GE60'ın kronik ve genel bir sorununu görmedim.
  • OND modeli piyasada kalmadı artık. Sıfır olarak bulmanız epey zor. Yeni modellere yönelin derim.
  • Biraz eski kaçması yeni modellere göre. Yeni modelinde Maxwell ekran kartı var ve daha az güç tüketimli. Bu da daha az ısınmasına sebep oluyor. Laptop için iyi bir şey ısınmanın az olması.
Özellikleri yeterli. SSD ile daha güzel bir cihaz haline gelir.

• Hayır. GE60'ın kronik ve genel bir sorununu görmedim.
  • OND modeli piyasada kalmadı artık. Sıfır olarak bulmanız epey zor. Yeni modellere yönelin derim.
  • Biraz eski kaçması yeni modellere göre. Yeni modelinde Maxwell ekran kartı var ve daha az güç tüketimli. Bu da daha az ısınmasına sebep oluyor. Laptop için iyi bir şey ısınmanın az olması.
Özellikleri yeterli. SSD ile daha güzel bir cihaz haline gelir.

www.sadecenotebook.com: MSI GE60 2PE-494TR (GTX860m) Notebook Notebook Laptop Fiyatları Dizüstü Kampanya Sadece Notebook

Laptop için ayırdığım bütçe 2500-2600 tl bu bütçeye uygun ama yine MSI bir laptop öneriniz olursa daha makbule olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı