MSI GE60 0ND Fanı Aniden Duruyor

befazi

Hectopat
Herkese merhaba başlıkta da yazdığım gibi 4 yıldır kullanmakta olduğum laptoptan soğudum bu sebepten dolayı başka hiç bir sorunum yok ama bu sorun tek başına mide bulandırmaya yetiyor da artıyor.
Windows 10 kullanıyorum gerekli EC Firmware ve BIOS Güncellemelerini yaptım fakat sonuç vermedi, hatta RWeverything programı da işe yaramaz oldu, çünkü EC Firmware güncellemesi yaptıktan sonra eskiden 29 olan değer şuan 30 ancak sorun hala devam ediyor. Günlerdir internette bununla alakalı çözüm arıyorum ama maalesef bulamadım.
EC Firmware version : 16GAEMS1 ver5.06
Bios version : E16GAIMS.513

Fan 3600, 3400, 3200 RPM'de 2-3 saniye dönüyor ardından bir anda 0 RPM'e düşüyor sonra tekrar aynı döngü devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dragon Center'ı indirdim kurdum ama fan hızı ayarlama menüsü yok sadece rpm değerini gösteriyor
Silent Option'da da Incompatible Application hatası alıyorum araştırdım 3. nesil işlemcileri desteklemiyormuş

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı