Msi Ge60 20e

gt 750M mi daha iyidir gtx 660 mı ? eğer gtx 660 daha iyi ise verdiğim linkteki ürünü alayım boşuna bekliyorum..
Ürün gtx765m ekran kartıyla geliyor en az gtx670m kadar performans veriyor.Gt750m ise 650m in bi üst versiyonu niye onu almayı düşündün ki zaten ? Bence gtx765m için beklemeye değer.Yanlışım varsa düzeltin.

Ürün gtx765m ekran kartıyla geliyor en az gtx670m kadar performans veriyor.Gt750m ise 650m in bi üst versiyonu niye onu almayı düşündün ki zaten ? Bence gtx765m için beklemeye değer.Yanlışım varsa düzeltin.

Ben 20C modelini bekliyorum. onda gt 750 kart var.. hali hazırda satışta olan modelde ise 3 nesil i7 ve gtx 660m var..

bende merak ediyorum gt 750 mi gtx 660m mi diye.. aynılarsa ben haswelli beklemeden siparişi vereceğim çünkü yeni nesil i7 de eskisi ile aynı.. sadece hd 4600 gpu olmuş ki biz zaten nvidia yı kullanacağız.

Ben 20C modelini bekliyorum. onda gt 750 kart var.. hali hazırda satışta olan modelde ise 3 nesil i7 ve gtx 660m var..

bende merak ediyorum gt 750 mi gtx 660m mi diye.. aynılarsa ben haswelli beklemeden siparişi vereceğim çünkü yeni nesil i7 de eskisi ile aynı.. sadece hd 4600 gpu olmuş ki biz zaten nvidia yı kullanacağız.

Bence fazla bir fark yok ama bilmiyorum yine de :D

Bir gelişmeyi de aktarayım size. PCDepo'dan attığım maile cevap geldi. Ürün aksilik olmazsa Temmuz ayında stoklardaymış.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı