Msi ge60 2oe 229 xtr bios güncelleme

Teacher

Hectopat
Windows 8.1 için yeni BİOS güncelleme çıktı. Ben tek başıma nasıl güncelleyebilirim? Yukarıda ki belirtmiş olduğum ürün modeli için video'lu örneği var mı yada yazarak kendim yapabilir miyim?

Yalnız yeni Bios Windows 8.1 için Windows 8 de yükleyip sonra Windows 8.1 kursam sorun olur mu . Yoksa önce Windows 8.1 yükleyip sonra mı Bios güncellemek lazım ?

Miller verdiğin link yanlış bios ve leptop'un. Sakın yükleme.
MSI Global GE60 2OE
İndirmen gereken yer burası. Raid kullanıyorsan 712, Raid kullanmıyorsan 512 olanı indireceksin.

- - - Güncellendi - - -

Eyvah konu sahibi kapatmış kesin deniyecek yetişemedik. İnş. yüklemeden geri gelir.

Miller verdiğin link yanlış bios ve leptop'un. Sakın yükleme.
MSI Global GE60 2OE
İndirmen gereken yer burası. Raid kullanıyorsan 712, Raid kullanmıyorsan 512 olanı indireceksin.

- - - Güncellendi - - -

Eyvah konu sahibi kapatmış kesin deniyecek yetişemedik. İnş. yüklemeden geri gelir.

""Download E16GAIMS.10E.zip" kısmı yerine MSI sitesinden en güncel sürümünü indir." konudakini indir demedim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı