MSI GE60 2OE için termal macun önerisi

Ahwehota

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4 yıllık emektarı yoğun bakıma sokmak istiyorum. Termal macunu yenilemek de en önemli kısmı tabi. Daha önce hiç kullanmadığım için termal macun kaliteleri hakkında bir fikrim yok. Forumda biraz araştırma yaptım ve üç termal macun arasında kararsız kaldım. Önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca bir sorum daha var arkadaşlar. MSI Afterburner programı üzerindeki Core Clock ve Memory Clock değerlerini artırarak performansı artırabilir miyiz? Bunun laptopa bir zararı olur mu? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu görüş kullanıcıdan kullanıcıya değişir, en iyisi diye bir şey yoktur. Bana göre de en iyisi Mastergel Maker'dır ona bakılırsa.
W/m.k değerlerine bakıp yüksek olanı alabilirsiniz. Önerim benim de kullandığım Mastergel Maker'dır. 11W/m.k değerinde. Verimlilik konusunda ayrıntılı bilgi için konuma bakabilirsiniz.

Cooler Master Mastergel Maker - Bir Termal Macun Mucizesi
Mastergel Maker için yorumlar çok dağınık. Çok iyi diyende var işe yaramaz diyende. Bir arkadaş iki farklı bilgisayarda denemiş bu ürünü. Birisi sürekli termal macun yenilediği diğeri ilk alınan haliyle duran bilgisayarı. Bu macun için abartı diyor hiç termal macun değiştirilmemiş bilgisayarda iyi gibi görünüyor ama diğerinde kalitesiz olduğu anlaşılıyor dedi. Ondan kararsız kaldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı