MSI GE60-2PC-278TR, ASUS G550JK-CN234H veya Monster ABRA A5 V1.1.2 ?

Kesinlikle MSI. Bende aynı konuyu çok araştırdım. Ve sonunda Monster'ın ekran kartını yüksek tutup diğer donanımlarda daha geri olduğunu gördüm. O bütçeye linkdeki bilgisayarı alırsanız verdiğiniz 3 linkdeki bilgisayarlardan daha iyi performans verir. Sizin attığınız MSI ile benim attığım arasında 120TL fark var ve benim attığımda SSD de mevcut.
Sizin attığınız link?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle MSI. Bende aynı konuyu çok araştırdım. Ve sonunda Monster'ın ekran kartını yüksek tutup diğer donanımlarda daha geri olduğunu gördüm. O bütçeye linkdeki bilgisayarı alırsanız verdiğiniz 3 linkdeki bilgisayarlardan daha iyi performans verir. Sizin attığınız MSI ile benim attığım arasında 120TL fark var ve benim attığımda SSD de mevcut.

MSI GE60 2PC-400XTR Apache Core i7-4710HQ 8GB 128GB SSD + 1TB GTX850M 2GB 15.6" Full HD FreeDos (Hediyeli) | sanalmarketim
İlginiz ve tavsiyeniz için teşekkürler araştıracağım.

Benim için performans önemli ailemi ikna edene karar canım çıktı kasmıyacak bir bilgisayar lazım beni 2-3 sene idare etcek kadar.İlginiz için teşekkür ederim

Eğer bütçenizi biraz daha artırma imkanınız varsa i7 işlemcili ve GTX965M ekran kartlı GE62'yi tavsiye ederim. Oyun performansı, incelik ve soğutma performansı olarak diğer üç modelden çok daha iyidir:

www.ebrarbilgisayar.com: MSI GE62 2QE-072XTR Apache GTX965M Notebook

Benim babam Monster kullanıcısı ve 2 yılda bilgisayarın tuşlarının üzeri aşındı ve arkasındaki logoda (t) ve (e) harfleri düştü. MSI ya da ASUS hadi hadi Lenovo al.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı