MONSTER ABRA A7 V3.1 veya MSI GE60-2PC-278TR ?

Eren Kutay

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaslar. Bi sorum var. Ben PC almayı düsünüyorum. Toplayamam cünkü sürekli seyahat etmem gerekiyor. Bu 2 bilgisayar arasında 300 lira fark var. Özelliklerden pek anlamıyorum bana bu 2 sini önerdiler yardımcı olursanız sevinirim.

1. MONSTER® ABRA A7 V3.1 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA
  2. MSI GE60 APACHE CORE İ7 4710HQ 2.5GHZ-16GB-1TB-15.6''-2GB-W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

Yalnızca CS:GO'da, LoL'de, DotA'da, BF3 veya 4'te, FIFA 15'te, AC serisinde kesinlikle hicbir oyunda kasmasın istiyorum. Monster çok havalı geliyor. Aralarındaki fark 600 TL fakat ben Monster'e Windows 8.1 Türkce lisans alınca 3100 TL'ye denk geliyor. Yani 300 liralık bi farkları var. Şimdiden saolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenciysen windows 8.1 bedava getirebiliriz. F/P olarak her zaman monster. Kadıköy şubelerine gitme şansın varsa zaten kesin bilgisayarı alır çıkarsın.

Üniversite öğrencilerine yapıyorlar. Ben ayarlarım sana "orjinal keyi" istersen. Sen sadece bilgisayarını seç, gerisi kolay.

Teşekkür ederim. Ben karar verme aşamasındayım tasınabilirliği daha kolay msi 15.6 inc diyolar bilmiyorum kafam karısık ama benim icin performans cok daha önemli o da monster diyorlar. Gönlüm monsterden yana ama o msi'ın laptop arkasındaki ejderha simgesi aklımı çeliyor.

Nasıl daha kolay ? MSİ 3KG, Monster 2.6KG. Zaten sırt çantasında taşınır. Neyse kararını ver yaz buraya, monster seçersen windows için yardımcı olurum.

Saolun millet. Araştırdım, baktım. Karşılaştırdım ilk kez detaylı olarak. Fiyat bakımından da özellik olarak da Monster abra a7 almaya karar verdim. Kendinizi yormanızı istemem. Yanlızca bana windowsu nasıl alabileceğimi detaylı anlatırsanız sevinirim. Şimdiden saolun yardımlar için de teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı