Msi ge60 2pc Apache Leptop Titriyor.

StartPy

Kilopat
Daha fazla  
Bu gün durduk yere bilgisayar titremeye basladı fanı filan temizledim ne yaptıysam düzelmedi turbo fanı açınca bilgisayar asırı derecede titremeye baslıyor.
buda videosu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ne yapmalıyım simdiden teşekkür ederim.
@Recep Baltaş

Sesi tuhaf geliyor.Bu sorun öncesinde sesi böyle miydi?
sesi normaldi yani böyle ses gelmiyordu

Sanki fana bişey değiyor yada baskı yapıyor. Garantisi varsa hemen servise yollayın.
fanı bilgisayardan bağımsız çalıstırınca birsey olmadı bilgisayara takınca sanki fana birsey sürütyor gbi ses çıkıyor ama ses hdd nin oradan çıkıyor gibi bide hdd tuneden hataları aratınca su hata çıkıyor bu nedir ? belki sorun bundan kaynaklanıyordur. garantiye 15 tatil bitince göndermeyi düşünüyorum

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    121,5 KB · Görüntüleme: 443
Fan bir şeye filan çarpmıyor, malesef fanın bozulmuş o seste boşa döndüğü için çıkıyor yani fanı döndüren mil sizlere ömür. Fanın değiştirilmesi gerekli.

Fan bir şeye filan çarpmıyor, malesef fanın bozulmuş o seste boşa döndüğü için çıkıyor yani fanı döndüren mil sizlere ömür. Fanın değiştirilmesi gerekli.
Fan bilgisayara bağlı değilken gayet iyi çalısıyor.daha öncede hafiften sürtme sesi geliyordu bu kadar değil ama.Garantiye göndereceğim zaten ama simdi gönderirsem 15 tatil bitince anca gelir onun için yapmak için uğrasıyorum. Aklıma gelmisken yazayım fan turbo mod açık değilen hiç bir ses yok gayet güzel çalısıyor sürtme filanda yok.

Çünkü normal devirde döndüğü için sana birşey yokmuş gibi geliyor, fakat sen turboyu aktif ettiğinde içindeki mil yeterince hızlı döndüremediği için fan' da boşa dönüyor, ses ise o yüzden çıkıyor. Senin bunu halldebileceğini sanmıyorum, fanı ya temizlerken ters yönde hareket ettirip sen bozdun yada içindeki milin ömrü bitti, bukadar açık ve net sorununu anlattım yeterli olur sanırım.

Çünkü normal devirde döndüğü için sana birşey yokmuş gibi geliyor, fakat sen turboyu aktif ettiğinde içindeki mil yeterince hızlı döndüremediği için fan' da boşa dönüyor, ses ise o yüzden çıkıyor. Senin bunu halldebileceğini sanmıyorum, fanı ya temizlerken ters yönde hareket ettirip sen bozdun yada içindeki milin ömrü bitti, bukadar açık ve net sorununu anlattım yeterli olur sanırım.

ses çıktığı içini çini söküp temizledim zaten normal devirde 15 gün kullanacağım sonra garantiye göndereceğim birden fazla sorunuvar bilgisayarın zaten. Saol yeterli oldu

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı