MSI Ge60 2PC mi ASUS N550JK mı Almalıyım ?

eğer sadece oyun oynarım diyorsan msi yok faceye girerim film izlerim müzik dinlerim oyun oynarım diyorsan msinin al video müzik facebook film falan istersen asus yükseltirim ben dersen asus al neden olduğunu aşağıda anlarsın ayrıca asus kasa iyi msi 3 artısı var
7200 rpm hdd
gddr5 ekran
128 gb ssd

asusun artısı
eğer bilgisayarı televizyona bağlıyorsan gb önemli asusun ekran kartı 4 gb
windows içinde yüklü
16 gb ram
500 gb fazla hdd
subwoofer ve ses kartı

eğer eşitlemek istersen vermen gereken minimum para msi için
windows 400 tl
500 gb hdd 145 tl
8gb ram 228 tl
ekran kartı o kadar farketmez
subwoofer yada ses kartı 90 tl
toplam 863 tl

asus için
256 gb ssd 549 tl tl
hdd 2 tb 7200 rpm 213 tl
ekran kartı çok farkı yok
topam 762 tl

kısaca eğer msiyi asus yapmak istersen 863 tl ödersin
eğer asusun eksiğini kapatırsan 762 tl ayrıca 128 yerine 256 gb ssd yerin 1.5 tb yerine 3.5 tb hafızan olur 101 tl cebinde kalır

ama yükseltmem diyosan baştaki paragrafı oku ikisinden birini al yükseltsende yükseltmesende asus yener sadece oyun oynamıosan

ayrıca çakma windows hem kul hakkı hem bilgisayarın virüs girme olasılığını yükseltir

öncelikle msi hakkında haftalarca araştırma yapmış birisi olarak ve yakın çevremde kullananlardan duydugum kadarıyla bir çok ürününde ısınma sorunu oldugunu biliyorum ve msi sana asusun verdiği uzun ömürlülüğü sağlamlığı veremez tabiki.Bu 2 laptop arasında msi performans olarak oldukça üstün ama ben asus tercih ederdim.Yalnız 3500 gibi bir miktar veriyorsanız asusun g serisine bakmanızı öneririm msi ile denk performansta laptoplar bulabilirsiniz. edit: pardon ya konu eskiymiş ana sayfada görünce fazla dikkat etmedim yazdım ama bi işe yaramaz sanırım şu saatten sonra :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı