MSI GE60 APACHE nasıldır?

Aynısı bende var güzel pc ama biraz daha masraf yapılarak daha iyisi alınabilir. Bütçe önemli burada. Bütçeniz nedir?

Hayır, Monster'ın sürücü desteği çok zayıf. Bütçenize göre şu iki MSI'a bakabilirsiniz. İkincisi az pahalı olsada daha uygun tercih olacaktır.

MSI GE70 2QE-863XTR Apache Pro Core i7-4720HQ 8GB 1TB GTX960M 17.3" Full HD FreeDos | sanalmarketim

MSI GE62 2QE-072XTR Apache Core i7-4720HQ 8GB 1TB GTX965M 2GB 15.6" Full HD FreeDos | sanalmarketim

Not: İlk pc'nin 15.6" olanını bulabilirseniz maddi açıdan daha ucuza gelir. Ayırca amaç sadece oyun oynamak değilse paylaştığınız Vatan'da ki pc daha uygun olabilir. Orjinal Windows, + 8 GB Ram, Blu-Ray sürücü ucuz değil çünkü. :)

Son düzenleme:
Tereddütsüz diyorum bu pc yi 2 haftadır kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamayacağına garanti veririm. Ekran kartının kötü olduğunu düşünme PC yi açtıktan sonra inanılmaz bir güncelleme geliyor ve her oyun için optimizasyonu var mesela ben lol de 290 ları gördüm crysis3 gibi bir oyunu very high da 55 fps de açıyor metro 2033 de aynı şekilde cs go aynı 80 90 civarı seyrediyor kuşkun olmasın almak istiyorsan durma :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı