MSI GE60 Apache'nin Oyun Performansı nasıl?

Furkan Uzunlar

Kilopat
Yer
Alanya
Daha fazla  
Uzun beyin fırtınaları sonucunda :) MSI GE60 Apache 2PC-496XTR'yi sipariş ettim. Son çıkan oyunları en yüksek ve yüksek ayarlarda oynamaya çalışsam ne kadar akıcı olur? Yani tabii ki ben ''en yüksek ayarlarda kasmadan oynarım'' düşüncesinde değilim ama yinede merak ettim.
2014_GE60_Apache_Photo01.jpg

MSI GE60 Apache 2PC-496XTR Notebook

• Intel Core i5-4200H İşlemci
  • 15.6" Full HD Yansımasız Ekran (1920x1080; 16:9)
  • NVIDIA GeForce GTX 850M 2G GDDR5 Ekran Kartı
  • Matrix Çoklu Monitör Desteği
  • Cooler Boost 2
  • SteelSeries programlanabilir multi-color arka aydınlatmalı klavye
  • 1 TB 7200 RPM HDD
  • 8 GB DDR3L 1600MHz Hafıza
  • Killer E2200 Oyun Ağı
  • Intel 1x1 Wireless-AC 3160 a/c, 433Mbpsa kadar
  • USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 2
  • VGA, HDMI
  • DVD Super Multi
  • Dahili 720p HD Webcam
  • Audio Boost Teknolojisi
  • DOS İşletim Sistemi

Şu garibana iyi haberlerinizi verin :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ekran kartına sahibiz. Popüler bir kaç oyun için alacağın değerler muhtemelen böyle olacak;

• BF4 = Ultra 30 fps üzeri tam hatırlamıyorum ama ultra oynuyodum.
  • Far Cry 4 = Ultra - Very high oynuyodum. Grafikleri muhtesem doga ambiyans mükemmel ani fps kayıpları yaşıyordum.
  • COD advanced warfare = Ultrada 50 fps fiye hatırlıyorum sanki o civardaydı.
  • Shadow of Mordor = Ultrada açamazasın 6gb Ekran kartı istiyor açıyosun FPS yinede 30un üzerinde oluyor ama 6 Gblık hd pack var onu yükleyince gerçek grafik etkisi yapıyor ve fps çok düşüyor. Pack yüklemeden ultrada 45 civarı, yükledikten sonra 25 e felan düşmüştü ama hala hiç kasmıyordu.
  • Watch Dogs = Highda 32 civarı buda.
  • Batman = Eski bilgisayarımda bitirmiştim. Ati 4650HD ile oynamıştım her üç oyunuda yeni bilgisayara yüklemedim bitirdiğim için ama o kartla oynadıysam bunda en yüksekde oynarım. Yeni gelecek Batman için bir şey söyleyemem ama yinede High vs açar.
Özellikle merak ettiğin başka oyunlar varsa sorabilirsin.

Sen bunun altına birde soğutucu al tadından yenmez, birçok oyunu Yüksek Ayar-Ultra kırması şekilde oynarsın. Hayırlı olsun pişman etmez seni. :)

Assassin's Creed Unity'i için yüksek ayarları unut. Her sistemde Ultrada 30 Fps den düşük değerler veriyor. Gerisini yüksek ayarlarda bizzat oynadım. Gta V'e gelirsek herkes gibi bende bilgi sahibi değilim :D Optimizasyon hatası olmazsa High değerlerde oynarız diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı