MSI Ge60 fan önerisi

mcangul

Hectopat
Daha fazla  
Ge60 laptopum için oyun oynarken pc yi rahatlatacak sessiz fan öneriniz var mı ? Bütçem en fazla 100tl ama ne kadar hesaplı olursa o kadar iyi olur.

TeknoBiyotik: TX airMAX 20cm Mavi Led Fanlı Notebook Soğutucu (16") - Notebook Soğutucu - Aksesuar & Yazılım
Sesini bilemem ama iyi duruyor.

txacnbamax.jpg
txacnbamax_2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ge60 laptopum için oyun oynarken pc yi rahatlatacak sessiz fan öneriniz var mı ? Bütçem en fazla 100tl ama ne kadar hesaplı olursa o kadar iyi olur.
Turbo fan özelliği var onu kullanabilirsin bende bugün ge60 2oe-215xtr aldım Cs:Go yükledim. Bilgisayar ısındı turbo fanı açtım 5 dakika sonra bilgisayar kendi ısısına döndü.

Ultra ayarlarda 2 saat boyunca Metro 2 Last Light oynarsan turbo fanın yetmeyeceğini fark edeceksin. Cs:Go sistem isteyen bir oyun değil bence.

@mcangul
Şuan ki masaüstü bilgisayarlara göre bunu söyleyebilirsin fakat bir laptoba bunları diyemezsin. Ne kadar saçma!
söz konusu 350 tl lik bir laptop bile csgo da zorlanabilir CSGO dediğin oyunda öyle 50-60 fps ile oynayamazsın 150-200 fps ye zorlamak zorundasın yoksa kısa donmalar yaşarsın. O ayardan kız şu ayardan kıs anca 150 fps ye çıkarttım 1920x1080 çözünürlükte aldığın fps ile 800x600 da aldığın fps bir olmaz. ki Nvidia Game Experience 1920x1080 e ayarlıyor. oyun içi çatışmada 65 fps ye kadar düşüyor 110 fpsde normalde oluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı