MSI GE60 GE60 2OE-215TR Hakkında Yorumlarınız Neler

Traglon

Hectopat
Daha fazla  
İşlemci : Intel Core i7 4700MQ 2,4GHz turbo (3,4GHz)
RAM: 16 GB DDR3 1600 MHz
Ekran Kartı: NVIDIA GTX765M 2 GB
Bellek: 1 TB 7200 RPM HDD
Ekran Boyutu: 15.6 inch
Windows 8

Arkadaşlar yeni satın aldım Vatan Bilgisayar'dan 2,700 TL'ye bu hafta içi elimde olur. Sizce nasıl beni kaç yıl götürür. 2 tane mSATA SSD girişi var ve ekran kartı güncellenebilir.

Arkadaşım MSI GE60 0ND dizüstü bilgisayarında Windows 8.1 güncellemesi almıştı. Bu güncellemeden sonra Recovery modu kullanılamaz hale geldi. Yani dolayısıyla bilgisayarını sıfırlayamadı. Teknik serviste ücret talep ediyor. Savunmaları şöyle, ''Güncelleyip güncellememek sizin elinizde.''

Her neyse, güncelledikten sonra format atmak istersen, Windows 8 Single Language x64 TR bulman gerek internetten ki UEFI modunda temiz format atabilesin, BIOS keyi işletim sistemine yükleyebilsin. Bu da imkansıza yakın. Neredeyse Seed yok Windows 8 Single Language x64 TR sürümünde. Bulana dek inanılmaz uğraştım...

Demeye çalıştığım, Windows 8.1 kurar kurmaz bir sistem yedeği alman faydalı olacak...

Bir de hocam bir sorum olacak internet siparişi verdim de alırken nelere özellikle dikkat edeyim imzadan önce kargoda?

İmzalamadan önce sana teslim etmiyorlar kargoyu diye biliyorum. Kargonu imzala, görevliye gitmemesini söyle. Yanında aç kargoyu, eziği falan olmasın. Eğer varsa bir sıkıntı -ki umarım yoktur- görevliden tutanak tutmasını istemen gerek.

Fiziksel kontrol yapabilirim zaten sadece kargo gelince . Bu ölü pixel olayı felan bilginiz varmı hocam dikkat etmem gereken en önemli şeyler neler ilk 1 hafta geri verebiliyorum çünkü nelerini konrol edeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı