MSI GE60 oND-454TR Ekran Kartı Tavsiyesi ve Piyasa Fiyatı Nedir?

umutc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bir sorum olacaktı ben 3 ay tatilde MSI GE60 oND-454TR markalı bir dizüstü bilgisayar aldım sadece biraz fikre ihtiyacım var. Bu bilgisayarın ekran kartı gtx660m markalı gerçi bu ekran bana yeterli ama gelecek piyasada yetmeyecektir bana bu bilgisayara takılabilecek en iyi ekran kartını söyler misiniz birde şuan bu bilgisayarın piyasa fiyatı kaç civarlarındadır.

Bu modelinde değişme durumu olmuyor. Bazı forumlarda MSİ servisinin değiştirdiğini duydum, onu öğrenebilirsin

MSI'da sadece GT serilerinde ekran kartı değişebiliyor. Yakın zamanda aldıysan laptobunu gerçekten eski depoda kalan bir ürün almışsın umarım ucuza almışsındır. Çünkü 600M serisinden sonra 700m ve 800m çıktı şuan 900m de var ama pahalı ve ülkemizde yok.

Başka bir konuda görmüştüm orada GT serisinin değişmeyeceğini söylüyordu bende belki GTX serisi değişir diye sordum bu arada bilgisayarı 1.750 gibi bu fiyattan uygun aldığımı düşünüyorum ve özellikleri şu anlık bana yeterli.

Yeni aldım deyince MSI'lar en düşüğü 2600-2700 tl gibi bir fiyata satılıyor. Eğer öyle ise yazık olmuş diyecektim ama 1750 olunca daha mantıklı bir hal aldı durum.

Başka bir konuda görmüştüm orada GT serisinin değişmeyeceğini söylüyordu bende belki GTX serisi değişir diye sordum bu arada bilgisayarı 1.750 gibi bu fiyattan uygun aldığımı düşünüyorum ve özellikleri şu anlık bana yeterli.
GT serisinden kastım laptobun serisi. Mesela MSI GT70 yada GT72 gibi. Bunar üstü düzey oyuncu laptopları. Senin bilgisayarı biraz araştırdım. Eski bir laptop olsada o fiyata 1920x1080 ekran ve GTX660 ta fena bir kart değil. Tamam eski bir kart ama kötü değil. Yani o fiyata alınabilir.

Ben sıfır aldım n11.com'dan aldım stokta son 2-3 tane falan kalmıştı galiba tek stok oradaydı son mallar olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı